Wojna 2017

Tłumaczył Andrzej Leszczyński
8.11.2016 r.
wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastro…

Oryginał: https://www.youtube.com/watch?v=sdrvbn16KTs

——————————————————————–

Drogi Brandonie Lakefield

Po pierwsze, bardzo dziękuję za mnóstwo odważnych filmów wideo, które opublikowałeś, rozumiejąc całe niebezpieczeństwo naszej niemiecko – faszystowskiej dyktatury, gdzie wszystko przechodzi przez cenzurę i zniekształca się – to wspaniała praca. Niestety, ludzi takich jak ty spotyka się teraz zbyt rzadko – większość ludzi chowa głowy w piasek, w złudnej nadziei, że kiedyś będzie lepiej.

Z góry chciałabym prosić Cię o rozpatrywanie mnie jako wariatki lub rozzuchwalonego teoretyka teorii spiskowej lub o wybranie dowolnego określenia, które mógłbyś wykorzystać w dalszej lekturze, aby w ten sposób łatwiej Ci było przyjąć to, co mam do opowiedzenia. Proszę mi wybaczyć, jeśli są jakieś luki w tekście lub błędy typograficzne (literówki), występujące w wyniku mojej obniżającej się zdolności do koncentracji uwagi z powodu przyjęcia przeze mnie ostatniej chemioterapii, choć przykładam wszelkich starań, aby się trzymać.

Mój zawód: inżynier – budowniczy tuneli, szczególnie instrumentów pomiarowych dotyczących ciśnienia / ochrona / wzmocnienia. Jaśniej: konstruktor głębokich bunkrów (baz podziemnych).

Moja własna historia rozpoczyna się w lutym 2001 roku, kiedy to BBR (Bundesamt für Bauordnung und Raumwesen, niemiecki zarząd d/s kontroli architektonicznej i rozmieszczenia) ogłosił przetargi na siedem obiektów, przeznaczonych dla placów budowlanych w sferze ochrony ludności w przypadku masowej ewakuacji. Mnie i jeszcze sześciu innych ekspertów w tej konkretnej dziedzinie zebrano w biurze planowania w Kassel, 23 marca 2001 r.

Na początku mieliśmy podpisać dziesięć różnych oświadczeń o tajemnicy dla dziesięciu różnych departamentów rządowych, w tym dwóch, które były klasyfikowane jako ściśle tajne dokumenty dla Ministerstwa Obrony. (Bundesverteidigungsministerium)

Interesowało mnie, dlaczego byliśmy zmuszeni to zrobić, ponieważ obiekty ewakuacyjne dla ludności w żaden sposób do utajnionych nie należą i z reguły są to obiekty publiczne i nawet można je zwiedzić wchodząc na stronę BBR.

Po południu przewieziono nas śmigłowcami do bazy lotniczej federalnych sił zbrojnych w Ramstein, gdzie zgromadzono wszystkich naszych pracowników pełnego planowania. Poradzono mi podjąć kierowanie PG4 (grupa planowania).

Kolacja w formie stołu szwedzkiego odbyła się w salonie jadalnym bazy lotniczej, gdzie wówczas poznaliśmy się nawzajem i rozmawialiśmy o celu. Następnego dnia rano, zaprezentowali nam miejsce lokalizacji / obszaru, jak również planu zagospodarowania przestrzennego.

Musieliśmy zbudować siedem głębokich kompleksów bunkrów (baz podziemnych – A.L.) w siedmiu różnych miejscach w Niemczech, z podziemnymi połączeniami kolejowymi, jaskiniami dla materiałów zapasowych, niezależnym geotermalnym zasilaniem w energię i wodę ze studni głębinowych. Każdy kompleks (baza) był przeznaczony do ukrycia 300.000 ludzi.

Lokalizacja kompleksów (baz) była następująca:
Cassell
Zyul
Furth
Zimmern
BERLIN ZACHODNI
Lüneburg
Görlitz / Zgorzelec

(Uwaga tłumacza z jęz. niemieckiego: to jest dziwne, że nie ma ani jednej miejscowości w południowej części Niemiec, Fürth jest najbardziej wysuniętym na południe miejscem, tak że „najbogatsze regiony Niemiec – Bawaria i Badenia-Wirtembergia – nie miałyby absolutnie żadnej bazy” tego rodzaju).

Pierwsze wiercenia jak zostały nazwane „pracami budownictwa drogowego” tak i pozostały całkowicie „ukryte w ciemności” – z powodu oddalenia od miast i obszarów wiejskich. Byliśmy zaskoczeni, że w moim własnym projekcie, absolutnie u nikogo w Simmern, jak się wydaje, nie powstało nawet najmniejsze podejrzenie, ludność była całkowicie nieświadoma i tak pozostaje do tej pory.

W 2004 roku odwierciliśmy 12 komór / sal na trzech poziomach do głębokości 70 metrów w skale Hunsrück. W lutym 2004 roku otrzymaliśmy pomoc od specjalistów australijskich, zajmujących się wydobyciem diamentów, ponieważ nadzwyczaj twarde warstwy osadowe spowodowały opóźnienia w harmonogramie.

W lipcu zakończyliśmy 16 sal. Pracownicy Planowania Ministerstwa Obrony zebrali nas wszystkich w Berlinie pod koniec lipca 2004 roku, gdzie powiedziano nam, że przedstawione wcześniej plany zmieniły się.Do planu dodano jeszcze 16 sal do składowania materiałów wybuchowych, jak również 4 duże komory z windami o wielkim udźwigu dla pojazdów szynowych / statków powietrznych, a także dwa place dla symulacji obszaru miejskiego.

Byłam bardzo zdziwiona, że nawet były protesty wśród nas, bo prawdopodobnie w większości nie bralibyśmy udziału w projekcie bunkrów wojskowych, gdybyśmy byli świadomi tego rodzaju informacji trzy lata temu. Co naprawdę uderzyło mnie jeszcze bardziej – to ten fakt, że plan przewidywał kaplicę, a raczej MECZET – dokładniej mówiąc – było jasne, że żadnego pomieszczenia chrześcijańskiego nie planowano.

W czerwcu 2005 roku zakończyliśmy nowe sale. Tym niemniej powstały problemy z usuwaniem żużlu (gruntu, urobku z wierceń – ?- A.L.). Znane metody, takie jak uszczelnianie i stapiania – jak na zwykłych obiektach – nie przeszły, ponieważ żużel, wypompowany za pomocą studni głębinowej i rozdrobniony, następnie był wyrzucany w okolicznych lasach. To działało nadzwyczaj dobrze, ale niestety, stapianie powodowało znaczącą śmierć drzew. Rząd regionalny pokrył wydatki z tym związane za pomocą PR-kampanii o zakażeniu przez szkodniki.

14 listopada 2005, zostaliśmy zaproszeni na spotkanie, na którym przedstawiono nas nowemu kanclerzowi (Merkel). Potem powiedziano nam, że nasze projekty zostały uznane za wspaniałe i będą kontynuowane pod warunkiem przestrzegania najwyższego stopnia tajności.

Tej zimy spędziłam swój pierwszy długi urlop na wyspie Maui (Hawaje), sponsorowany przez Korporację Rockefellera. Spotkałam tam kilku operatywnych działaczy politycznych, powiadomionych o naszej pracy i starających się zainspirować nas opowieściami o swoich projektach budowlanych, na przykład w Kanadzie, Holandii, Argentynie lub Francji, jak tylko „niemieckie obiekty” zaczną pracować.

W kwietniu 2006 roku, w końcu nastąpiła instalacja prawdziwych bunkrów, użyliśmy wysokiej jakości stali odpornej na uderzenia i betonu wodoodpornego w takiej ilości, że starczyłoby ich, jak się wydaje, do budowy Liyanskiej Tamy w Chinach, jak również ułożyliśmy 100 ton LWL (kabli światłowodowych, do przekazywania danych (Lichtwellenleiterkabel für Datentransfer).

Następnie personel techniczny z Izraela, specjalnie dowieziony, przeprowadził instalację energii i światła. Wszystko to było tak drogie, że tylko w 2006 roku musieliśmy 6-cio krotnie korygować planowaną sumę budżetu. Polityka trafiała pod coraz większą presję, tak że w końcu podatek od wartości dodanej został zwiększony, ponieważ w przeciwnym razie nasze projekty mogłyby być ujawnione.

Ponadto, mieliśmy korzystać z naszych własnych źródeł energii, ponieważ zużycie przez nasze generatory oleju było tak wielkie, że nieustannie stykaliśmy się z problemami uzupełniania.

Przez wprowadzenie nowej ustawy o optymalizacji HARTZ4 (pieniądze społeczne dla bezrobotnych w dłuższej perspektywie, co oznacza, że pieniądze mogą być zmniejszone w szczególnych okolicznościach), oraz innych, za pomocą tylko jednej ustawy można było wydzielić dodatkowo 200 miliardów euro do wykorzystywania w naszych projektach. Czytałam, jak polityk Franz Müntefering nazywa osoby, otrzymujących Hartz4, „warzywami” lub „bezużytecznym materiałem ludzkim”, co widocznie jest ich ogólnym wewnętrznym określeniem.

W styczniu 2007 roku prace nad wyposażeniem wewnętrznych pomieszczeń, łącznie z elektroniką, zostały zakończone, a także dwa długie tunele, prowadzące do baz / kompleksów w Kassel i Fürth. Następnie francuscy specjaliści ułożyli szyny – również zostały doprowadzone pociągi, łącznie z boksami do transportu wojsk.

Boksy te zostały zainstalowane w ten sposób, że mogą być one transportowane albo przez jeden z 34 samolotów VTOL (ros.- СВВП) lub za pośrednictwem pociągów podziemnych. Mogą one pomieścić do 400 osób w pełnym uzbrojeniu lub 16 osób w czołgu ze sprzętem bojowym lub dwa czołgi. Pociąg może się poruszać z prędkością 100 km / h, i cała trasa ułożona jest całkowicie pod ziemią. Cały kompleks/baza jest zamknięty. Nasz kompleks/baza posiada 16 wind, które mogą przyjąć do 4 czołgów T14 Armatra i 60 osób.

Wyjścia są w pełni zamaskowane pod budynki do oczyszczania wody, budynki transformatorów energii lub wieże bezprzewodowe. Kompleks/baza jest całkowicie zabezpieczona przed atakiem jądrowym według VNN22B i przetrwa nawet bezpośrednie trafienie przez rakietę o mocy 500 kt (kiloton), bez straty ciśnienia (rozhermetyzowania – od A.L.). Wszystkie kontrole jakości i pierwsze dostawy sprzętu dla instalacji komputerów o dużej mocy, wyposażenia pomieszczeń mieszkalnych, sanitarnych itp., wykonywane były równolegle.

W 2008 roku otrzymaliśmy zamówienie wywiercenia jeszcze ośmiu magazynów do przechowywania paliwa, każdy po 200.000 m ³ oleju napędowego, oleju opałowego i nafty, a także cystern z wodą do picia i dużych ilości zapasów produktów spożywczych mrożonych / suchej żywności dla 200.000 żołnierzy, 10 000 pracowników-mężczyzn i dodatkowych dla 6000 urzędników i zawodowych rozrywkowych kobiet (dziwek), wszystko to było kontynuowane do 2009 roku.

Wyposażeniem baz był meczet, we wszystkich miejscach. Zauważyłam, że w gdy chodzi o suchą i mrożoną żywność, to szczególną uwagę zwracano na zgodność z „Halal-em” (islamskim zestawem zasad dotyczących żywności) i że nigdy nie było konserw z wieprzowiną.

Zainstalowaliśmy głośniki – we wszystkich miejscach – do modlitw porannych. Firma Rheinmetall dostarczyła kontenery ze sprzętem wojskowym ABC, pistoletami, karabinami szturmowymi z bagnetami H & K (Heckler & Koch), 10.000 ton amunicji, 18 pokoi – sypialni wyposażono w łóżka – 68.000 3- poziomowych łóżek w sumie, kabiny prysznicowe dla 14.000 osób na raz, prysznice ABC w windach, 4 szpitale z 6-ma w pełni funkcjonalnymi oddziałami chirurgicznymi w każdym i olbrzymimi magazynami, wypełnionymi preparatami medycznymi.

Zainstalowaliśmy setki płaskich ekranów do przekazu arabskich przesłań Wahhabickiego Koranu, który mówi, że chrześcijanie – to są niskie zwierzęta, które powinny być zabite, ze nie wolno okazywać nikomu litości i że bogowie zmuszą kobiety Zachodu do szanowania boskich wojowników – były to niekończące się, powtarzające się wpisy.

Na wszystkie te systemy zużywano tyle energii, że musieliśmy szukać rozwiązań tego problemu. Instalacje geotermalne nie dostarczają wystarczająco dużej ilości energii do zaspokojenia wszystkich potrzeb, generatory dieslowskie po prostu były przeznaczone tylko do nagłych przypadków, a z budowy elektrowni jądrowych trzeba było zrezygnować z powodu braku uranu – więc musieliśmy działać szybko.
(Uwaga tłumacza z jęz. niemieckiego: Wydaje się, że oni nigdy nie słyszeli o Tesli, nam mówiono, że amerykańskie bazy całkowicie pracują na wolnej (darmowej) energii, ale można założyć, że amerykańscy okupanci w Niemczech nie chcą, aby Niemcy miały urządzenia wolnej/darmowej energii Tesli).

Merkel została zaplanowana do roli dyrektora wykonawczego na 16 lat (2005 – 2021), została przeprowadzona odpowiednia PR-kampania – we wszystkich regionach – co doprowadziło do instalacji wiatrowych i słonecznych urządzeń energetycznych. Niektóre grupy przedsiębiorstw zdołały przekonać, że zaoferują swoje domy w tym celu, aby uzyskać więcej energii. Dzięki temu byliśmy w stanie wyssać wystarczająco dużo energii z sieci ogólnej, aby pokryć zapotrzebowanie naszych wielkich energochłonnych obiektów w bunkrach / bazach podziemnych.W 2010 roku zaczęliśmy przepychać tzw. zakręt klimatyczny i PO WYBUCHU w Fukushimie w 2011 roku nie było więcej problemów, aby to nadal działało.

(Uwaga tłumacza z jęz. niemieckiego: W oryginale niemieckim użyto słowa SPRENGUNG w odniesieniu do Fukushimy. To słowo wyraźnie mówi o tym, że była tam sztucznie wywołana katastrofa i ona zdaje się wie o tym. Żaden wyraz w języku angielskim nie ma dokładnego odpowiednika tego niemieckiego słowa …)

W 2010 roku pomagałam w różnych prefekturach budować podziemne bazy pod następującymi miastami:
BERLIN
KOLONIA
HAMBURG
BREMEN
KOLONIA
DÜSSELDORF
MONACHIUM
STUTTGART

Oczywiście, być może zauważyliście, że nowy port lotniczy w Berlinie budowany jest jako beczka bez dna. A powodem tego jest to, że 95% środków idzie na bok, dla naszych potrzeb. Lotnisko nigdy nie zostanie zbudowane.

To samo z projektem Stuttgart 21, projektem o podobnym losie i typie.
W rzeczywistości, w każdym z tych wymienionych miast jest wielki projekt budowlany, który zużywa nieproporcjonalnie wielką ilość pieniędzy. Pieniądze te są wykorzystywane na takie projekty, jak mój.

W Berlinie wiercenie było niemożliwe ze względu na bardzo twardą strukturę ziemi – musieliśmy ją wysadzać. Szczególnie wysoki poziom niebezpieczeństwa występował podczas budowy bunkra pod „Wehrmachtem”, oficjalnie nazywanym „federalnymi siłami zbrojnymi”; pod urzędem Kanclerza było niezwykle trudno prowadzić budowę, zawsze byliśmy na krawędzi ujawnienia.

Popularne Wydawnictwo Rozrywkowe, KOPP (kocham to wydawnictwo za odwagę), poinformował kilka razy – a także inni – o nocnych dźwiękach eksplozji w berlińskich dzielnicach Wedding i Mitte. Oni nie mylili się w tym, że właściwie słyszą, mieli rację w swoich przypuszczeniach, ale nikt im nie uwierzył, wiecie sami, jak daleko u Niemców leży w podświadomości przyzwyczajenie do chowania głowy w piasek.

Dla nas to było wielką zaletą. Moglibyśmy wysadzać i budować tunele i przestrzenie bezpieczeństwa jądrowego we dnie i w nocy, nadciśnienie wychodziło z komór gazowych przez dwa pomieszczenia magazynowe w dzielnicy Wedding i trzy w Berlinie-Mitte, co pozwoliło nam kontynuować prace do 2015 roku bez przestojów.

MOJA KATASTROFA MENTALNA
W czerwcu 2012 roku ogłoszono, że zostałam „szefem projektu w planowaniu sztabu NOWA EUROPA” i od tego czasu moje zdrowie bardzo się pogorszyło. W 2012 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych w sposób tajny ogłosiła o wykorzystaniu broni migracyjnej przeciwko Europie w 2015 roku. Poprzez ONZ, Bank Światowy i UE ustalono pięć ośrodków rekrutacyjnych w Afryce, a także jeszcze dziesięć ośrodków na Bliskim Wschodzie.

Każdy, kto spełniał kryteria, otrzymywał smartfon i 2500 euro w gotówce, a następnie był włączany do uprzednio określonych „dróg uchodźców”, służby niemieckie zostały o tym poinformowane i uczestniczyły w koordynacji. Oficjalnie rozpoczęło się to w 2015 roku, ale nieoficjalnie to wszystko zaczęło się w 2013 roku, najpierw w mniejszych ilościach i dopiero w 2015 roku po „WŁĄCZENIU OPERACJI SYRIA” projekt ruszył pełną mocą.

Odpowiedni idealny kandydat powinien mieć 20-30 lat, zdolność do płodzenia dzieci (było to testowane!), mieć maksymalny iloraz inteligencji maksimum 90 IQ, jak najmniej wykształcony (bardzo agresywny i łatwo wpadającym w taki stan), być wahabistą lub salafitą i całkowicie pogardzającym Chrześcijan.

(POWINIEN MIEĆ)

Pożądane jest, aby mieli:
Szczególnie mile widziani są mężczyźni, wykraczający poza granice normalnych zachowań seksualnych, jak pedofile i homoseksualiści, których skłonność do przemocy wobec kobiet byłaby zauważalna.

W celu dodatkowego ich podrażnienia, były organizowane ich spotkania z kobietami, zwerbowanymi pod presją w ośrodkach zatrudnienia, którym płacono absolutnie żebracze wynagrodzenie i które otrzymywały zaledwie dwugodzinna awaryjną poradę o tym, w jaki sposób radzić sobie z tymi śmierdzącymi i brutalnymi mężczyznami, którzy nie mówią w żadnym języku europejskim – działo się to we Francji, Austrii i Niemczech.

„Mamy nadzieję na wzrost liczby urodzeń w drodze zdecydowanych zachowań seksualnych (gwałty)” – to nie jest żart. Jest to dokładny cytat z Federalnego Ministerstwa Spraw Rodzinnych.

Często zdarzało się, że chociaż przedstawiciele organów bezpieczeństwa byli obecni, ale się odwracali i zaczynali reagować dopiero po jakimś czasie, więc nie może dziwić fakt, że zaistniało 576 przypadków tego, co zostało nazwane incydentem „seksualnym o międzynarodowym wzajemnym zrozumieniu”, co doprowadziło do kontynuacji gatunku w 44 przypadkach, dzieci zostały zabrane od matek zaraz po urodzeniu i umieszczone pod opieką państwa.We wszystkich przypadkach, kobiety zostały zwolnione i oskarżone o oszukanie niepełnoletnich podopiecznych.

Różnorodność dobrze opłacanych specjalistów w zakresie islamu, którzy są angażowani wcale nie w celu prowadzenia obserwacji i wyjaśnienia, czy nie jest ktoś związany z ISIS, tłumaczy się tym, że są oni powołani do kierowania skierowanymi działaniami „śpiących agentów” pod kontrolą i ochroną konstytucji.

W ośrodkach rozmieszczenia – zwłaszcza w miastach – muzułmanie zaczynają przyzwyczajać się do lekceważenia chrześcijańskich kobiet. Otrzymałam informację o ukrytych 48.323 przypadkach świadectw gwałtów na obszarach wiejskich i pojedynczy w mieście – w 2015 roku.W tym czasie bęben propagandy lubi przedstawiać coraz bardziej i bardziej aroganckich muzułmanów w telewizji, którzy zachowują się tak, jak naziści w latach 1933-1945. (Tłumacz z jęz. niem.: Proszę odrobić zadanie domowe i nauczyć się prawdziwej historii Niemiec) – po to, aby zmusić Niemców, by zapomnieli o wrodzonej im dyscyplinie.

Także lewa strona radykalnych sił niezależnych i anarchistów pęka w szwach, co zmusza mnie do zastanowienia się nad pytaniem, jak media mogą ignorować to od wielu lat – oczywiście, trzeba mieć na uwadze fakt, że 99% tych osób służy Państwu / w obronie Konstytucji – w imieniu jednej z wielu „jednostek o zarządzaniu specjalnymi sytuacjami” – opłacanych przez Dyrektora Generalnego kwotą w wysokości 40 milionów rocznie, począwszy od roku 2009. Byli oni odpowiedzialni za spalone samochody itp. Albo terroryzm państwowy w zakresie przemysłu rozrywkowego, nakładający na płatników podatek GES. (GES – jest to podatek za korzystanie z telewizji i radiofonii – uwaga tłumacza z języka niemieckiego).

Grupy te są wybierane i klasyfikowane na 5 fal:

fala 1
niewinni ludzie i dzieci
fala 2
chore dzieci i osoby starsze
fala 3
osoby z chorobami zakaźnymi, kobiety bezpłodne, wdowy
fala 4
bardzo agresywna młodzież i psychopaci
fala 5
rebelianci i członkowie armii, zdolne do obchodzenia się z bronią i podatni na sugestie.

Ta ostatnia grupa liczy już tysiące osób, żyjących w naszych bunkrach.
Osiągnęliśmy 30% w chwili obecnej, do połowy 2017 roku pozostałe 70% przybędzie nocnymi lotami przez porty lotnicze w KOLONII, DŰSSELDORFIE, RAMSTEIN I FRANKFURCIE.

(Komentarz tłumacza z jęz. niem.: Wydawnictwo KOOP, które zostało wymienione powyżej, poinformowało o tych lotach, dostarczających Muzułmanów, i stwierdziło, że zostaną oni natychmiast zapędzeni do autobusów i wywiezieni w nieznanym kierunku. Gazeta «Junge Freiheit”, która nie była częścią tradycyjnych mediów informacyjnych, ale w ostatnim czasie wykazuje zmiany w tym kierunku, uderzyła krytycznym artykułem w KOOP za jego wypowiedzi na temat Muzułmanów, przybyłych samolotem w nocy, stwierdzając, że nie było żadnych dowodów na to i że były to tylko loty turystyczne realizowane – z powodu niskich cen – w porze nocnej. Jest zatem oczywiste, że zostali oni przekupieni przez nieznanego agenta).

Koniec 2016 r. Pięć afrykańskich ośrodków werbunkowych rozpocznie kierowanie swoich 5 fal – łącznie w sumie 8 milionów skrajnie agresywnych Afrykańczyków, a także 2 mln „ociężałych umysłowo” – według oficjalnego określenia, a według nieoficjalnego: „bydło na ubój” – do Niemiec.

W międzyczasie zostały zbudowane lub wynajęte budynki wsparcia/logistyki pod każdym dużym miastem – z zapasami setek tysięcy ton mrożonego/suchego prowiantu – dla wszystkich, kto będzie gotów przejść czipowanie RFID (identyfikacja częstotliwością radiową) po katastrofie w 2017 r.

Dla osób Hartz IV i emerytów nic się nie rezerwuje i nie planuje. Oficjalnie są oni skazani na wolne przejście do innego świata, a raczej na śmierć głodową, to jest to, co rząd zaplanował dla nich – ponieważ w stosunku do nich stosuje się ALG2 (= Arbeitslosengeld2, wsparcie socjalne ludzie otrzymują, jeśli pozostają bezrobotnymi przez okres dłuższy niż 1 rok – uwaga tłumacza j. niem.).

Oczekują oni dużo strat (śmierci współpracowników) w instytucjach socjalnych i ośrodkach ds. zatrudnienia. Z tych powodów pracownicy ci zostali wybrani odpowiednio, co oznacza, że osoby te reprezentują niewielką wiedzę w swojej dziedzinie, są brutalni, słabi, niewykształceni, zazdrośni, źli, o złym charakterze, witający migrację, źle znający język niemiecki i posiadający wady fizyczne, dlatego nie będą w stanie uciec od swoich prześladowców.

Jeden ochroniarz osobisty – to tylko wyrwa bezpieczeństwa w oczach weterana, nawet nie ofiara. Jest to konieczne, ponieważ tchórzliwi pracownicy nie powinni być powstrzymywani przez grzywny i nie schylać się przy zbliżaniu się do okna, tak, że ludzie wpędza się w działania bez wyjścia, dla czystego egzystencjalnego strachu. A poza tym, zamknięcie w więzieniu oferuje trzy gorące posiłki, mieszkanie i ogrzewanie za darmo i jesteście w stosunkach towarzyskich.
(Przepraszam za mój cynizm)

WIELKA KATASTROFA ZAPLANOWANA JEST NA ROK 2017

Dyrektor wykonawczy Merkel wprowadzi w życie zmienione prawa o sytuacji nadzwyczajnej (pierwotne z 1968 roku) i przejdzie do kanclerskiego bunkra, z całym swoim sztabem kryzysowym, na głębokości 160 m pod Berlinem, umeblowanego z takim luksusem, że każdy HILTON będzie wyglądał blado.

Wszystko finansowane jest z koszyka ubezpieczeń społecznych. Koszt około 12 miliardów euro.

Proponuje się pełne autarkiczne (samowystarczalne) bezpieczeństwo dla Pani Młodej Świni (= gra słów z imieniem Merkel, młoda świnia – «Ferkel» w języku niemieckim) i jej żony – kobiety (?!). Merkel ma męża, ale kto wie, czy nie jest to tylko przykrywka – komentarz tłum. z jęz. niem.), a także dla pracowników jej biura i ich rodzin – na czas nieznany.(Komentarz tłum. z jęz. niem.: Kilka osób ujawniło zdjęcia luksusowych niemieckich bunkrów bez określenia dokładnej lokalizacji, widziałem je i mogę zaświadczyć o ich najwyższej klasie luksusu).

Budynek biurowca kanclerskiego posiada zabezpieczenie przeciwwstrząsowe ze stali kuloodpornej i dach, zdolny wytrzymać bezpośrednie trafienie rakiet obrony powietrznej. Na wysokości 60 m nad głównym bunkrem dyrektora wykonawczego Merkel, federalny generalny sztab armii ma korpus awaryjny – miejsce do rozmieszczenia 2000 żołnierzy, przeznaczonych do operacji specjalnych, wyposażony według najwyższych standardów jakości i posiadający stanowisko Dowództwa Centralnego – typu mini Pentagonu, komputer o dużej pojemności oraz możliwość wydawania rozkazów wszystkim 1,2 mln żołnierzy, oczekujących na czas akcji w podziemnych bunkrach.

Gdy tylko systemy społeczne zostaną zniszczone, to zgodnie z planem przewidywany jest masowy i bezlitosny atak przeciwko ludności niemieckiej rdzennego pochodzenia (Niemców biologicznych).

Na początku policja zostanie ustawiona do prowadzenia niemrawej walki, po czym federalne siły zbrojne zostaną skierowane do zniszczenia siebie nawzajem, a później, kiedy wszystko będzie gotowe, mają oni zamiar otworzyć podziemne bunkry i początek III Wojny Światowej zostanie uczyniony.

Zgodnie z harmonogramem, co najmniej 15 milionów obywateli pochodzenia niemieckiego – przede wszystkim osób starszych i biednych pod względem ekonomicznym – musi być usuniętych bez jakiejkolwiek litości.

Planowane są masowe wywłaszczenia nieruchomości i środki własności zostaną oddane amerykańskim holdingom za bezcen. Ludność niemiecka nie będzie miała żadnych praw do 2019 roku, wszyscy, którzy wystąpią z bronią przeciwko rządowi, zostaną rozstrzelani. Jest to już zalegalizowane przez Traktat Lizboński.

Amerykańskie samoloty bezpilotowe – drony będą zbierać żniwo latając nad Niemcami z zamiarem zrzucania ognia piekielnego (Hellfire) lub bomb napalmowych na wszelkie oznaki powstania lub masowych zgromadzeń ludzi, a prasa będzie mówić o dewiantach lub wrogach państwa. Kto będzie przeciwko Merkel – ten jest przeciwko Niemcom. A więc, jest wrogiem demokracji i wolności.

Trzecia Rzesza nadal tu jest, ukryła się w cieniu, a teraz pojawia się ponownie ze zmienionym zespołem. (Komentarz tłum. z jęz. niem.: – Proszę odrobić swoją pracę domową!)

W chwili obecnej w budowie jest 180 ośrodków zatrzymania (obozów koncentracyjnych? – uwaga tłum. j. niem.) dla Niemców biologicznych i osób z korzeniami niemieckimi, „niepożądanych artystów” i dysydentów, protestujących i posłańców pokoju i każdy protestujący zostanie umieszczony w takim obozie na śmierć głodową. (Komentarz: Eisenhower 2.0, patrz tagi Rheinwiesenlager lub Rheinwiesencamp).Jest to dokładnie tak, jak nam mówiono, widocznie tak to powinno było być – kto się będzie sprzeciwiał, aby grać w ich nazistowską grę i będzie z tymi, którzy są dzisiejszymi nazistami.

Kolonia była – nawiasem mówiąc – tylko próbą generalną dla sprawdzenia reakcji ludności. Prasa otrzymała swoje dokumenty koncepcyjne dopiero kilka dni później. Bezpieczeństwo wewnętrzne zaplanowało to już na koniec 2015 roku, balonem testującym były wydarzenia sylwestrowe w Kolonii (patrz: https: //ru.wikipedia.org/wiki/Новогодние_нападения_на_женщин_в_Герм …).Wokół tych wydarzeń z kobietami w Kolonii było tyle PR – show, w ten sposób rząd miał na celu wzbudzić gniew Niemców, ale byli oni na tyle apatyczni i pokorni, jak owieczki, że było tylko kilka reakcji od niektórych wzburzonych.

Cytuję: „ci, którzy cierpią na palenie we własnym wstydzie po zgwałceniu, do tej pory nie mają najmniejszego pojęcia, ze połowa Afryki chce dodatkowo ich wypier…ić.” To jest cytat A. Schwarzer, która powiedziała o tym na imprezie dla prasy, pijana jak bela, a ja stałam obok niej.

Być może kilka nieszkodliwych pęcherzyków powietrza uniosło się, zwykła rzecz. Przestrzeń wokół kopuły nie jest zdolna nawet zaoferować wystarczająco dużo miejsca dla flashmobu (z ang.- błyskawicznego tłumu). Również Nicea, Bruksela i Monachium, a także atak Breivika w Norwegii były po prostu „eskalacją terroru” dla bezpieczeństwa osobistego, oznaczonych jako realne ataki terrorystyczne – jak zwykle.Dokładnie w taki sam sposób, jak wysadzony World Trade Center – być może, będą niektóre ofiary cywilne, które się okażą w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie – ale za 20 lat WSZYSTKIE SCENARIUSZE TERRORYSTYCZNE będą organizowane RĘKĄ PAŃSTWA, w przeciwnym bowiem razie, jego moc zmniejszyła by się.

Strach rządzi światem i biznes wokół strachu stanowi około 90% gospodarki światowej.

JAK SIĘ ZABEZPIECZYĆ, JAK PRZETRWAĆ

Trzymajcie się jak najdalej od następujących miast:
KOLONIA
DREZNO
BERLIN
HAMBURG
DUISBURG
DÜSSELDORF
OBERHAUSEN
SCHWERIN
POTSDAM
ULM
FRANKFURT
BREMEN

Są to miasta, które będą zniszczone w 100%, kiedy w 2019 roku po niemieckiej wojnie domowej planowany jest silny atak ze strony rosyjskiej (czyli wcześniej będzie atak NATO na Rosję? – uwaga tłum. j. niem.).

Od ataku nuklearnego ucierpią Stany Zjednoczone, kiedy Chiny przyjdą do nich z wizytą (czy nie z odwzajemnioną? – uwaga tłum. j. niem.). W 2020 roku Nowy Jork skurczy się od wybuchu bomby o mocy 30 megaton. Jest to – wszystko jeszcze tym – czego się oczekuje. Po tym nastąpi ciemność, która będzie trwała 3 dni, spowodowana przez pył jądrowy. W tych dniach nie wychodźcie z domu, uszczelnijcie wasze okna i drzwi i konsumujcie żywność w puszkach (konserwy) i wodę z butelek szklanych, które trzymacie w domu. I zachowujcie spokój, bez względu na to, jak silne by krzyki nie były za oknami.

(Komentarz tłum. z jęz. niem. – Nie wierzę, że ten scenariusz będzie zrealizowany. Roli przypadku nikt nie odwołał, moc diabła już się zmniejsza. Mieliśmy szansę, aby przeskoczyć na znacznie bardziej pozytywną linię czasu, ale autorka informacji mogła nie wiedzieć tego wszystkiego – była ona w salonie czarnego lorda bez żadnej szansy na rozwój nadziei i zdolności umysłowych).

UNIKAJCIE BARÓW SZYBKIEJ OBSŁUGI (fast food), MROŻONEJ PIZZY I PRODUKTÓW SILNIE ZAMROŻONYCH. Bez żartów, w niektórych produktach do szybkiego przygotowania zawarte są katalityczne przetwarzacze (преобразователи), powodujące masowe umieranie – WYKONANE SĄ W BAWARII.

NIE PRZYJMUJCIE ŻADNYCH SZCZEPIONEK, W JAKICHKOLWIEK OKOLICZNOŚCIACH, W ZADNYM WYPADKU! Wszystkie aktywne składniki są już w pełni ZAINFEKOWANE!

Dom Wydawniczy KOPP, a także inni, informują o aspartamie i jego skutkach ubocznych, ale ci ludzie, niestety, po prostu znają tylko pół prawdy. Aspartam jest dużo gorszy, niż większość ludzi może sobie wyobrazić.

Neotam i aspartam – to są takie katalityczne przetwarzacze, które mogą szybko każdego zwalić z nóg. Aspartam został opracowany, aby przynieść zyski Jakubowi Creutzfeldtowi i zarobić miliardy na chorobie Alzheimera, w przypadku, kiedy ludzie trafili w pułapkę cukrowo / insulinową.
NIE PIJCIE WODY Z MENU I NIE UŻYWAJCIE NAPOJÓW NESTLE, COCA-COLI I FANTY. Produkty te są już zakażone.

Będą zamieszki, które policja będzie brutalnie tłumić, więc ludzie zaczną odpowiadać na nie policji z własnej zemsty, i w ten sposób to wszystko będzie się jeszcze bardziej nasilało. Każdy zacznie walczyć z każdym, a przynajmniej tak się będzie wydawało, i potrzeba ukrycia się powróci, jako wyjście ratunkowe, ze zmniejszeniem chciwości.

Dla migrantów będą budować zupełnie nowe domy szeregowe, muzułmańskie supermarkety Halal, muzułmańskie przedszkola, wyposażone we wszystko, co najlepsze oraz bezpłatne, zupełnie nowe dzielnice mieszkaniowe z infrastrukturą pierwszej klasy, bezpłatne samochody, prawa jazdy i ubrania z najlepszych firm. Wkrótce zbudują meczety na miejscu starych kościołów, które w tym celu zostaną usunięte. W ciągu trzech lat obciążenia podatkowe staną się tak wysokie, że ludzie nie będą mogli ich zapłacić, a państwo stanie się bezwzględne – jak zawsze.

Jedyna szansa Niemców byłaby w napadzie i uduszeniu każdego, którego zachowanie lub wygląd zewnętrzny różniłby się od niemieckiego, zwłaszcza, jeśli kolor skóry nie byłby biały, a to doprowadziłoby do faszyzmu w końcu – co – według mojego rozumienia – również jest planowane.

Zamiast Żydów (!!) będzie uciecha z 15 milionami obywateli – zwanych „prawdziwymi Aryjczykami”, za to stos zwłok będzie zapewniony.

Po tym wszystkim nikt nigdy nie zaakceptuje kobiety jako lidera i o demokracji będzie można zapomnieć. Równe prawa kobiety zyskają teraz po stu latach, jeśli nie więcej, póki nie będzie dopuszczone, że mogą protestować. Przywódcy ruchu feministycznego zostaną natychmiast powieszeni. Być może, to sprawi, że ludzie będą bardziej szanować Pana Boga.

NAJPRAWDOPODOBNIEJ, NASTANIE MONARCHIA Z BARDZO SILNĄ ARMIĄ OBYWATELSKĄ, KTÓRA BĘDZIE WIESZAŁA KAŻDEGO NIE BIAŁEGO NA NAJBLIŻSZYM DRZEWIE, bez różnicy: winien on czy nie. Takie rzeczy zawsze miały miejsce w przeszłości. Więc przyjrzyjmy się, czy Niemcy pozwolą na własne zniszczenie w drodze przemocy, czy też znów staną się saksońskimi wojownikami, wzbudzającymi strach na ogromnych terytoriach.

Na koniec o sobie.
Moje korzenie są na Litwie, mam 45 lat, byłam blondynką, która teraz utraciła włosy. Moi dziadkowie byli Niemcami, mieszkającymi na Litwie, po wojnie zostali wypędzeni stamtąd przez Rosjan, prawdopodobnie ze względu na złą pamięć o nazistach, tak że nasza rodzina musiała szukać nowego domu. Wcześniej byliśmy rodziną rolniczą z bogatą ziemią i przyjaciółmi. Moi rodzice wyrośli w Holandii, witały ich tabliczki z napisami typu: WYNOŚCIE SIĘ, NIE CHCEMY WAS TUTAJ!

Dorastałam w Nimvegene, do szkoły poszłam w Amsterdamie, studiowałam w Hamburgu, gdzie otrzymałam dyplom. Doktorancki tytuł – którego nigdy nie miałam okazji wykorzystać – dostałam w Madrycie, za habilitację na temat „operacji Riese”, klęsce nazistów w 1945 roku w Polsce.
Kolejne lata spędziłam, pracując w przemyśle, budując pierwsze tunele i późniejsze bunkry dla dużych firm budowlanych i dlatego trafiłam do tego biznesu. Nigdy nie wyszłam za mąż i oprócz mojego psa Bedrżicha (zmarł 3 tygodnie temu, nazwanego na cześć Bedrżicha Smetany, mojego ulubionego kompozytora) oraz długiego okresu korespondencji z pewnym naukowcem – badaczem Antarktydy, nigdy nie miałam żadnych innych znaczących styczności ze światem.

Zawsze rozkoszowałam się spokojem i ciszą, prawdopodobnie dlatego, że jest to tak rzadkie w moim zawodzie.

W 2014 roku zdiagnozowano u mnie białaczkę, jest obecnie w końcowej fazie i prawdopodobnie nie zobaczę już nadejścia nowego 2016 roku.Jeżeli jest takie miejsce, jak piekło, to ja prawdopodobnie zasłużyłam tam na miejsce w pierwszym rzędzie dla siebie i jeśli każdy Niemiec pragnąłby mojej śmierci, to pewnie nawet bym się nie pogniewała. Umierając w samotności pomyślałam, aby opowiedzieć swoją historię komuś, kto być może uwierzy trochę w to moje obłąkanie, którego doświadczyłam.

Mam nadzieję, że znalazł Pan spokojne miejsce, gdzie zdoła spędzić najbliższe lata wojny.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego i dużo odwagi do dalszego rozpowszechniania swoich filmów video i tematów.Byłoby nieźle, gdyby udało by się Panu opublikować chociaż część mego opowiadania, ja już, niestety, nie mam sił, aby to zrobić, pisanie przeze mnie tych wierszy okazało się dla mnie zadaniem prawie ponad moje siły.

PROSZĘ ROZPOWSZECHNIĆ TĘ INFORMACJĘ W CAŁYM ŚWIECIE!
Z poważaniem,
Dyp. inż. dr Emilia Austeya Dominikas
1 listopada 2016 r.

Źródło:
БОЛЬШАЯ КАТАСТРОФА ЗАПЛАНИРОВАНА НА 2017 ГОД. Официальная программа уничтожения Германии и планы о Третьей мировой войне
3rm.info/main/65021-oficialna…

Advertisements

21 uwag do wpisu “Wojna 2017

  1. Sprecyzuj proszę pytanie; Napisz jak konkretnie wyglądają ataki eteryczne, lub semi-fizyczne na Ciebie. Jeśli nie wiesz dokładniej, opisz cokolwiek, co udało Ci się zaobserwować podczas tych ataków. Jeśli nie jesteś atakowany, napisz konkretniej, jakiego rodzaju ochrony poszukujesz i przed czym. Radiacja jest częścią nas, a więc nie jest to jakieś specjalne narzędzie ochronne.

   Lubię to

   1. jak chcę pospać to dostaje silne strzaly energetyczne w glowe albo w 3 oko od kilku lat………..w nocy koszmarno-idiotyczne sny(więzienia,wojska ale jakby nie na ziemi)(jacyś półludzie,elohimki)rano budzę się wypompowany i ledwo chodzę………..przed snem czuje jakby wkoło mnie było ze 100 bytów,istot negatywnych nie mam czym ich popędzić…………………nawet w dzień powiedzmy wychodzę z domu w reku kubek kawy i się nie spodziewam–silny powiew wiatru z piachem i liśćmi prosto w twarz i do kubka z kawą…………jak zakląłem to wiatr ustał-ale już gdzieś się podłączyłem……….kiedyś robiłem reiki,dwupunkt,te podłączenia są……………..mam cukrzyce i boreliozę to łatwo przez nie do mnie się podłączyć…………….jak byłem młody to chyba rządził mną reptilianin a teraz to byty wysysające energie(może archont w umyśle)………….w domu jestem sam ale zostało 7 kotów po siostrze która umarła–wszystkie drapią się natarczywie w głowie i w uszach jakby założono im implanty………..ja też od kilku lat mam szumy w głowie i w uszach chociaż słuch jest bardzo dobry………………..wszystkie zabezpieczenia działaja 2 góra 3 dni i klapa…………………..myślałem że ta radiacja(ja wyobrażałem sobie radioaktywny uran,pluton)zadziała ale też po kilku dniach się przebili………………….

    Lubię to

   2. Istoty, które Ciebie atakują, to nie jakieś tam przypadkowe byty, tylko zorganizowana banda, należąca do organów wykonawczych tego więzienia. Bardzo często to te cyborgi bez świadomości indywidualnej- myślę tu o Szarakach. Aby wejść do tej gęstości, w której jesteśmy, używają portali. Ażeby więc utrudnić im wchodzenie do Twojego mieszkania, należy usunąć wszystko, z czego taki portal łatwo zrobić. Najczęściej wykorzystują do tego piezo-elektryczne kryształki kwarcu, a jest ich dużo w piasku, z którego robi się szkło okienne, lustrzane, a nawet występują one w wystarczających ilościach w piasku, którego używa się do produkcji betonu. Mówiąc jaśniej, portal w Twoim mieszkaniu mogą zrobić z szyb okiennych, z luster, z szyb w obrazkach ściennych, w skanerze i z wszystkich innych, niehartowanych, płaskich szyb, z sufitu i podłogi betonowej. Piezoelektryczność oznacza, że kryształki takie zmieniają kształt pod wpływem działania fal elektro-magnetycznych, cieplnych, dźwiękowych, uderzeniowych itd. Mogą się przekształcić, a potem znowu odkształcić- wedle działania na nie tymi czynnikami. To zjawisko czyni te kwarcowe kryształki programowalnymi, i to dlatego można programować przedmioty w jakich są zawarte w dużych ilościach, jako portale. Niewielkie dodatki np. tlenków aluminium, jakie znajdują się w szkle okiennym i lustrzanym, pomagają w tworzeniu portali.
    Najlepiej jest oczywiscie pousuwać wszystkie lustra z mieszkania. Można kupić, lub zrobić lustro z wypolerowanej blachy nierdzewnej. Także szyby w oknach dobrze było by wymienić na grubą folię poliwęglanową. Jeśli nie jest to możliwe, to przynajmniej pokryć szyby okienne drobną siatką metalową, którą można kupić w dziale ogrodniczym, w sklepach budowlanych. Można też zrobić zmywalny lakier bezbarwny, do którego doda się tlenków metali, najlepiej żelaza, i nanieść go na szyby.
    Ochrona miejsca, w którym się śpi, czyli łóżka, jest bardzo ważna. Bezpośrednio pod materacem, umieścić można kafelki z czerwonej gliny, czyli tlenku żelaza, i od strony glazurowanej, posklejać je taśmą klejącą. Te istoty mają problemy z szybkim przechodzeniem przez wszystko, co metaliczne, a najlepiej jeszcze, jeśli taki metal jest kiepskim przewodnikiem elektrycznym, a więc stawia duży opór energetyczny. Żelazo i tlenki żelaza (czerwona glina, z jakiej robi się kafelki), stawia wystarczająco wysoki opór elektryczny, aby utrudnić dostęp do Ciebie i podłączanie Ci wampirycznych kanałów podczas snu. Jeśli nie możesz rozłożyć tych kafelek na łóżku, pod materacem, to rozłóż je na podłodze i połóż materac na podłodze. Od góry i z boku, zabezpieczyć możesz się tą samą siatką metalową z gęstym oczkiem, jaką poleciłem przytwierdzić na szybach okiennych (od strony wewnętrznej pomieszczenia, jak najbliżej szyby). Aby siatka nie pogieła się, kiedy przykryjesz się nią, można rozpiąć ją na stelarzu. Rurki do instalacji wodnych, ze zbrojeniem aluminiowym, dobrze nadają się do tego. Można je łączyć mufkami zgrzewanymi z rurkami na gorąco. Taki stelarz może być dwuczęsciowy: na część ciała, od piersi wzwyż, i od piersi do stóp. Z jednej strony przytwierdzić można go zawiasami do ściany. Dzięki temu, że rurki pozwolą formować się, stelarz z nich dopasować można do Twojego kształtu w pożycji leżącej.
    Materiały radiacyjnie silne, jak np. Blenda Smolista, nadają się do odcinania podłączeń energetycznych, poprzez które wysysana jest z Ciebie energia w nocy. Niestety zabezpieczenie to funkcjonuje tylko wtedy, kiedy kawałki Blendy nosić będziesz na tych miejscach ciała, gdzie znajdują się czakry. Czakry są bowiem sztucznie nałożonymi czopami- czymś w rodzaju gniazdek elektrycznych, pod które podłącza nam się dojarkę. Czakry nałożone są na te miejsca, gdzie krzyżują się strumienie energetyczne w naszych ciałach. Te skrzyżowania mozna by jeszcze nazwać czymś naturalnym, ale czakry należą do więziennej technologii.
    Jeśli masz np. Blendę Smolistą i spostrzegł byś, że w jakimś miejscu w ciele pojawiają się dziwne drgania, lub ciepło, przystaw do tego miejsca natychmiast Blendę. W ten sposób odetniesz podłączony tam wampiryczny kanał. To samo np. z kłuciem w głowę; możesz przystawiać do tego miejsca Blendę, lub odpierać atak. W celu odparcia ataku w głowę, wykonaj ruch ręką, jak gdybyś schwytywał włożony Ci w głowę, w miejscu ataku, przedmiot, a następnie odrzuć ten przedmiot od siebie i wypowiedz kilkukrotnie słowa: -Lustruję atak, lustruję atak…
    Także ten ruch ręką wykonuj ponownie, kiedy ponownie wypowiadasz te słowa.
    Jeśli Blendy Smolistej miał byś wystarczająco dużo, można potłuc ją na proszek, wypełnić nią lateksowe palce odcięte od rękawiczek, pozawiązywać te palce nitką i obszyć np. tkaniną bawełnianą. Podkreślam, że to musi być fizycznie istniejący materiał radiacyjnie silny, a nie coś, co sobie tylko wizualizujesz. Takie małe kieszonki z Blendą porozmieszczać możesz na całym ciele. Przykładowo przyczepić do kamizelki, do opaski na głowę itp.

    Co do Reiki, Dwupunktów i innych bzdur, najbezpieczniej jest trzymać się od tego z daleka. Wokół ludzi zajmujących się warsztatami związanymi ze sprawami energetycznymi, zbiera się cała masa złodziei energetycznych. Oni sami są portalami biologicznymi, to znaczy pośredniczą w zbieraniu i przesyle zebranej z ludzi energii. Absolutnie, żaden z nich nie jest świadom tego, do czego jest wykorzystywany. Nie ma więc sensu mówić im o tym i uświadamiać ich, bo natrafi się jedynie na ich agresję.
    Potrafię zczytywać energię z tekstu, ale to zbyt niewyraźne, by powiedzieć Ci coś o Tobie. Coś jest z Twoim głównym portalem w piersi, zwanym Merkabą. Chyba jest aktywny, a nie powinien. W normalnym wypadku aktywuje się jedynie przy przechodzeniu pomiędzy gęstościami, czyli kiedy człowiek używa ciała jako pojazdu międzywymiarowego. Poza tym wyjątkowym przypadkiem, portal ten powinien być energetycznie ciemny, nie rozświetlony, bo zdrowy człowiek odżywia się energią radiacji, pochodzącą spoza tego więzienia, a nie energią światła, czyli energią zwampirzoną innym ludziom, na której też bazuje całe to wampiryczne więzienie. Pobieranie energii radiacyjnej, odbywa się całą powierzchnią ciał energetycznych i też ciała fizycznego. Do tego nie są potrzebne żadne czakry, jak ta główna czakra w piersi- Merkaba, zwana SERCEM. Jej aktywność wskazuje na to, że człowiek zaczyna degradować i że staje się częścią tego więzienia Żadna z czakr nie powinna być aktywna, czyli nie powinna być pod nic zewnętrznego podłączona, ani nic z zewnątrz nie powinno być pod nią podłączone. Spotkałem się z określeniami, że ktoś jest DOBRZE PODŁĄCZONY POD ŹRÓDŁO, I MA DOBRZE ROZŚWIETLONY PORTAL SERCOWY. Zapytałem tego kogoś, czym jest jego źródło, bo na pewno jego źródło nie jest moim. Ja nie korzystam z energii zwampirzonej w tym więzieniu i gromadzonej w więziennym źródle. Prawdziwe źródło, to wyższe istoty będące stwórcami. Są połączone ze sobą podświadomie i świadomie i właśnie to ich połączenie, potocznie nazywane jest Źródłem. To Źródło nie jest świetliste, bo istoty te korzystają głównie z radiacji.

    Bierz zawsze wszystko na odrwót; jeśli te pieprzone bio-roboty mówią Ci że światło jest czymś dobrym, możesz być pewnym że jest na odwrót. Trzymaj się z dala od tzw. Pracowników Światła, od wszelkich świetlistych istot. To są wszystko te skurczysyny z sąsiedniej gęstości (o jedną gęstość wyżej), czyli z czwartej. Jest tam ich tak wielu, że cała czwarta gęstość jest miejscem najbardziej podzielonym na różne pod-gęstości, a te na pod-wymiary (na 5 pod-gęstości i na 15 pod-wymiarów). Większość tych istot, których praca polega na dojeniu i pilnowaniu nas, ma swój dom w czwartej gęstości. To stamtąd tworzą portale i przychodzą do nas. Mają swój harmonogram i dlatego bardzo nie lubią, jeśli ktoś prowadzi nieregularny tryb życia; o nieregularnych porach chodzi spać itp. Często zjawiają się u mnie, chwilę czekają aż pojdę spać, ale jeśli nie pójdę, wkurzeni muszą spływać do następnych ofiar i na odczepnego tylko zaatakują, ja im oddam i tyle.

    grzesiek

    Lubię to

 1. może gdzieś kupię tą blendę smolistą ….to chyba na dzisiaj będzie najlepsze rozwiązanie…………..jest jakiś sposób by zamknąć tą merkbę serca???……po 2012 roklu energie na ziemi się zmieniły i ciężko mi się odnaleźć w tym………niektórzy reklamują maszynkę orgonit………..jak myślisz-czy to jest dobry sposób na doładowanie energią życia…………….

  Lubię to

  1. Witaj Grześku, dziś w nocy umieściłam Twoją odpowiedź dla Cienia jako art, na swojej stronie.
   https://mistykabb.wordpress.com/2017/01/14/pomoc-ochrona-bariery/
   i bardzo Ci dziękuję za ten wpis 🙂

   A Cieniowi dedykuję słowa odpowiedzi jednej z czytelniczek na mojej stronie :

   ” Na wstępie słówko o kotach, na bank mają świerzbowca, trzeba jednego wziąć do doktora zapisze krople do uszu. Załatw to bo możesz się zarazić lub już jesteś. Jak weterynarz potwierdzi to czeka Cię kawałek roboty z dezynfekcją domu i kotów, współczuję naprawdę. Ale to trzeba zrobić systematycznie i dokładnie, kużwa 7 kotów zakroplić..Myślę, że jeśli trwa to wiele lat to niestety masz pasożyty. U ludzi z obniżoną odpornością jest ryzyko zarażenia. Warto zrobić sobie biorezonans i wziąć się za leczenie siebie, może jeszcze da się odwrócić zniszczenia od cukrzycy i boreliozy. Najważniejszą rzeczą jest ZMIANA ODŻYWIANIA to jest numer jeden, potem suplementy i reszta. Jak ciało zepsute ciężko działać z czymkolwiek……teraz doczytam resztę 🙂 ”

   I od tego bym zaczęła, bo z ich ( pasożytów fizycznych ) powodu Grzesiek nie mógł Cię sczytać !

   Lubię to

  2. Koty, jak i inne zwierzęta, i także ludzie o niskim poziomie świadomości (minimum 90% populacji), mogą być z łatwością wykorzystywani jako biologiczne portale- np. w celu inwigilacji Ciebie i każdego innego z nas, przez Kostuchów. Ich uszy to kostuchowe mikrofony, oczy są kamerami, a pozostałe zmysły… odpowiednio innymi narzędziami, z jakich Kostuchy mogą korzystać. To przykre i trudno w to uwierzyć, ale prawie wszyscy ludzie mogą być inwigilowani, kiedy tylko Kostuchy tego chcą. Teoretycznie, jeśli człowiek o wysokim poziomie świadomości, czyli potrafiący dość skutecznie utrudniać dostęp do jego umysłu poprzez zbiorową świadomość, uda się do lasu, pozostawi wszystkie gadżety, z których można by zrobić portale w domu, mógł by zaznać chwilę spokoju, bez inwigilacji. W praktyce jednak, takie sytuacje są wyjątkowe, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że Kostuchy mają dostęp do niemal każdego, niemal przez cały czas, kiedy tylko zaznają taką potrzebę.
   Blendy Smolistej nie kupisz niestety nigdzie. Trzeba jechać z miernikiem na hałdy byłych kopalni rud uranowych i szukać. Jednak ostrożnie, nie afiszuj się z tym; Chazarska organizacja działająca pod nazwą PAŃSTWOWA AGENCJA ATOMISTYKI dopieprza się i wymaga zrobienia bardzo kosztownych badań i zameldowania u nich posiadania wszystkiego, co wykazuje podwyższoną radiację.
   Jesteśmy w więzieniu- o tym należy ciągle pamiętać. Wszystko, co podwyższa radiację, jest usuwane z tego więzienia. Stąd ten cały teatr z wyścigiem zbrojeń i elektrowniami atomowymi, co doprowadziło do prawie całkowitego pozbawienia Ziemi złóż materiałów radiacyjnie silnych i przez to pozbawiło jej energetycznej ochrony. Wycinka prawdziwych drzew o gęstej substancji, czyli zawierających dużo węgla, co robi z nich doskonałe anteny Ziemi pozwalające na odbiór radiacji, ma także związek z odcinaniem Ziemi i żyjących na niej istot od radiacji i niesionych przez nią informacji życiowych. Co za tym idzie, ludzie i planeta pozbawieni są ochrony, a na wypadek zaburzeń w organizmie, komórki mają trudności z dokonaniem restartu, bo jeśli informacje życiowe zapisane w DNA uległy uszkodzeniu, komórka musi mieć możliwość pobrania ich poprzez radiację z wolnego eteru. Ostatnią deską ratunku mogą być mikro-wzmacniacze, jakimi są przykładowo kryształki witaminy C. Musi być to jednak witamina naturalnego pochodzenia, nie przetworzona, bo inaczej brak jest obecnych w niej enzymów, których organizm potrzebuje przy jej przyswajaniu.

   Jeśli nie ma się dostępu do niezafałszowanych informacji życiowych, uwolnienie się nie jest możliwe, bo nie można aktywować wystarczającej liczby helis DNA (minimum 7) i dokonać teleportacji do wyższej gęstości. Niektórzy ludzie są tutaj po to, aby odbierać te informacje życiowe drogami bocznymi (poprzez swoją, wyjątkową, wyższą świadomość) i wpuszczać je w więzienny eter i siatkę geomantyczną Ziemi. Bez ich pomocy, bez ich roli jako port-hali pośredniczących, pozostała część ludzi miała by nikłe szanse na odtworzenie 7- 12 anten DNA i komórki nie mogły by zestroić się z częstotliwościami, z docelowej gęstości, do której zamierzane jest dokonanie przeskoku. Optymalnym było by móc aktywować 12 helis DNA. Wtedy robienie przystanku w 4 gęstości, w celu aktywowania pozostałych helis, nie było by konieczne.
   Technologia Kostuchów umożliwia wykrycie i dokładne namierzenie każdego człowieka, którego energetyka podniosła się. Wtedy, taki człowiek jet regularnie atakowany eterycznie w celu obniżenia jego energetyki. Jesli nie przynosi to oczekiwanych skutków, próbuje się doprowadzić takiego czlowieka do samobójstwa, albo reżyseruje się wszystko (poprzez bio-robotów) wokól niego tak, aby życie stało się niemożliwym. Przykładowo uniemożliwia mu się znalezienie pracy na dłuższy czas. Rzadko który z takich ludzi przetrwa dłużej niż 10 lat, a jeśli przetrwa, jest nerwowym wrakiem- chyba że jest na tyle pomysłowy i technicznie obeznany, że jest w stanie utrudniać Kostuchom ataki na siebie i ma możliwość zarobienia na własne utrzymanie, bez przymusu zatrudniania się w firmie nakręcającej ten system. Bez kawałka własnej ziemi, z dala od miast, marne szanse na przetrwanie.

   Merkaby nie da się zamknąć. Jest ona wintegrowana w ciało fizyczne- tak, jak pozostałe czakry (szach-chry, gry szachownicowe, urządzenia łączące nas z syntetycznym polem szachownicowym geomantycznej siatki Ziemi, przejętej i kontrolowanej przez nich). Jedynym rozwiązaniem jest ćwiczenie podwyższania własnych częstotliwości, odcinania się od wszystkich, wolno myślących ludzi, będących skazanymi na degradację, lub już degradujących, mutujących, u których skręt spirali DNA jest odwrócony. Z kim się zadajesz, tym się stajesz. Jeśli więc zatem otaczać będziesz się zwierzętami, bo Kostuchy reżyserują życie tak, aby takie potrzebujące, zwierzęce istoty budziły w Tobie politowanie, lub podsuwane były Ci jako towarzysze życia ułatwiający trawić samotność, to tylko ułatwiasz Kostuchom ataki na Ciebie i oddalasz się od możliwości ucieczki stąd. Ponadto otaczające nas bio-roboty są na tyle sterowalne przez nich, że nieświadomie potrafią poważnie zaszkodzić Ci. Lepiej jest trzymać się od nich z daleka i tworzyć społeczności z ludzi o wysokim poziomie świadomości i pomagać sobie na wzajem. Samemu trudno jest przetrwać, ale żyjąc wśród bio-robotów, o wiele, wiele trudniej- a nawet wręcz niemożliwe. Jest tylko kwestią czasu jak jakiś bio-robot zostanie nasłany na Ciebie i zacznie Ciebie prowokować, lub z czymś podpieprzy Ciebie na Policji. Choćbyś siedział cichutko jak mysz pod miotłą i nikomu nie przeszkadzał, Kostuchy znajdą odpowiednich bio-robotów, których użyją do zniszczenia Ciebie. Wystarczy że Twoja energetyka podniesie się na tyle, że staniesz się dla Kostuchów niebezpiecznym, bo swoją energetyką wspomagać będziesz innych wokół siebie. Przerabiałem już to wszystko wielokrotnie, i to od czasów wczesnego dzieciństwa. Znam doskonale metody kontroli umysłu, i to od strony praktycznej. Często jestem świadkiem, jak uważające się za inteligentnych i przebudzonych bio-roboty, sterowane są przez Kostuchów jak marionetki, a kiedy wskażę im to i podsunę pod nos niezbite dowody na to kiedy i konkretnie w jakiej sytuacji byli sterowani, reagują agresywnie. W tej agresji daje się często wyczuć obcą energetykę. Jest to energetyka istoty, która steruje danym bio-robotem. Gdyby ludzie wiedzieli z jak wielu bio-robotów, czyli łatwo sterowalnych ludzi składa się ludzka społeczność, nieliczni z nich być może zrozumieli by, dlaczego tutaj na Ziemi, wlaściwie nie ma za bardzo kogo ratować. Bardziej chodzi o znalezienie możliwości rozpieprzenia tego więzienia, aniżeli uratowanie tutaj kogokolwiek. Dlatego Ziemię postrzegać należy bardziej jako scenę z wieloma bio-robotami na niej, za których sznurki, zza kurtynki, pociągać próbuje wielu rywalizujących ze sobą graczy. Z tych, znajdujących się w gęstości 4, na prawdę świadomych i stojących za opcją rozwalenia tego więzienia, jest niewielu. Większość z tych, którzy walczą pomiędzy sobą i walczą teraz poprzez ziemskich bio-robotów, są rozgrywani między sobą na zasadzie DZIEL i RZĄDŹ. Wojna jest wszechobecna w tych niskich gęstościach i to na niej bazuje to więzienie. Bez ciągłych wojen nie mogło by istnieć. Aby właściciele więzienia mogli nakręcać i reżyserować te wojny, potrzebują pewnego, niezbyt wysokiego poziomu świadomości. Jeśli którymś z istot, w jakiś sposób uda się wymknąć spod technologicznie stwarzanej kontroli, nie da się już tak łatwo sterować nimi i używać ich do kontroli innych, do wszczynania wojen z innymi, i nawet wampirzenia na innych. Albowiem wysoka świadomość odwraca mutację istoty i umożliwia jej stopniowy powrót do bezpośredniego pobierania energii radiacyjnej z kosmosu. Jedynie istoty będące od zawsze sztucznymi kreacjami, i nie posiadające ducha i indywidualnej świadomości, nie mają szansy na uwolnienie. To dlatego tak wiele z nich jest tutaj produkowanych. Są syntetycznymi żołnierzami , których zadaniem jest dbanie o to, by interes się kręcił. Coraz więcej takich istot zauważam pośród ludzi. Każda z nich programowana jest tak, by przekonaną była, iż jest prawdziwym człowiekiem. Nie ma sensu tłumaczyć im, że tak nie jest.

   Temat żywienia: Nie należy spożywać niczego, co zaniża częstotliwości. O fluorze, chlorze w wodzie wodociągowej, krystalicznym cukrze, białej mące, metalach lekkich i ciężkich, alkoholu, papierochach itd., każdy słyszał i wielu trzyma się już od tego z daleka, ale przykładowo bagatelizowanie kawy i herbaty, jako deregulatorów hormonalnych, jest na porządku dziennym- no bo kto o tym wie? Do picia, organizm potrzebuje jedynie nieprzetworzonej wody- no ale dostęp do w miarę czystego źródła, lub przynajmniej studni, ma niewielu z ludzi. Temperatura spożywanej wody powinna być możliwie niska. Wodę traktować należy jak żywy organizm i nie maltretować jej podwyższaniem ciśnienia, nie wprawiać w drgania, które rozbijają mikrokryształy, jakie zdążyły w niej urosnąć, nie gotować, bo to także rozpuszcza mikrokryształy. Kryształki zawarte w wodzie odbierają informacje życiowe i wzmacniają je. W ten sposób woda, wraz z nimi, staje się nośnikiem korzystnych informacji i organizm przyswaja ją chętnie. Jeśli tych informacji brak, organizm może traktować ją podobnie jak jadło pozbawione enzymów, a więc jako intruza. Zagadnienie ENZYMÓW jest cholernie ważnym i dlatego warto jest zająć się nim poważnie. Brak enzymów w pożywieniu, czyni z niego truciznę, bo bez nich organizm nie rozpozna pożywienia jako takowego i stara się wydalić je, lub je odkłada. Bez enzymów, poprawne dawkowanie wszelkich spożywanych substancji, staje się dla organizmu niemożliwym. DAWKOWANIE, to znaczy że organizm nie jest w stanie zadecydować ile z tego wchłonąć, a ile wydalić. Wystarczy poddać pożywienie podwyższonej temperaturze, ciśnieniu, nie występującemu w naturze promieniowaniu, lub przedawkować promieniowanie, które występuje w naturze, a już enzymy umierają. Niektóre z nich są w stanie przetrwać temperaturę powyżej 50 st.C, a niektóre giną już w temperaturze 37 st.C. Wiele chorób bierze się z braku wiedzy o enzymach i długoletnim nie stosowaniu tej wiedzy w praktyce, a więc przetwarzaniu pożywienia na niepożywne jadło i gwałcenie nim swojego organizmu.

   Merkaba będzie bardzo potrzebną tym, którzy zdołają skompletować radiacyjną antenę komórkową DNA, aktywować ją (DRA) i przygotować się do ucieczki z 3 gęstości, do gęstości 5. Optymalną ucieczką, było by przeskoczyć nad gęstością 4, ale do tego nie wystarcza 7 aktywnych helis, a trzeba 12-tu. Gęstość 4 nazywana jest wilczym dołem. Wielu ludzi utknęło tam w przeszlości, podczas ucieczki z gestości 3-ciej. Zamiast aktywować dalsze helisy DNA i spieprzać dalej, do gęstości 5, dali omamić się, zwieźć i pozostali tam. Wielu z nich stało się częścią więziennej mafii- nawet jeśli jest to część jakiejś tzw. cywilizacji, jak np. Plejadianie. Mafia dba o swoich sługusów, ale nie daje prawdziwej wolności, i ucieczki z niej nie ma, a te tzw. cywilizacje, są częścią więziennej scenerii. Ci, których świadomość pozwoliła na wzniesienie się ponad 4 gęstość, uniknęli w większej części uzależnienia energetycznego, czyli stosowania agresji wobec innych, będących częścią łańcucha pokarmowego.
   Całe to więzienie jest ogromnym thorusem i składa się z 12 podstawowych gęstości i wielu pod-gęstości. Wycinek takiego thorusa, zrobiony na zasadzie krojenia tortu (patrząc na niego z góry, jak na jabłko od strony ogonka), przypomina PIRAMIDĘ z wypukłą podstawą i odciętym, wklęsłym wierzchołkiem. Na szczycie tej piramidy wyobraź sobie światło składające się z trzech, podstawowych kolorów plazmy (złotawa, zielonkawa i niebieskawa). Plazmy o tych trzech podstawowych przedziałach częstotliwości znane nam są przykładowo ze spalania gazu drzewnego (złotawa), wodoru (zielonkawa) i ze spawaniu łukiem elektrycznym (błękitna).
   Światło to jest sercem tego thorusa, owym WSZECHWIDZĄCYM OKIEM. Cały thorus postrzegać można jako istotę… -Tak, to więzienie jest świadomą istotą i przez wielu sługusów, a także rebeliantów z gęstości 4, ich szef, lub były szef zwany jest ŚWIATŁEM. Jego świetliste serce, czy inaczej oko thorusoidalnego tornada, nazwane jest wszechwidzącym dlatego, że świadomość tej istoty ma bezpośredni i nieograniczony dostęp do wszystkich syntetycznych świadomości stosowanych w obrębie tej istoty (świecie bazującym na świetle, dźwięku i materii. Materii, czyli zagęszczonej formie światła i dźwięku) Podstawowych poziomów piramidy/wycinka thorusa, jest 12, co odpowiada rozdzieleniu częstotliwości, jakie tutaj występują, na 12 widm, 12 gęstości. To rozszczepienie robione jest sztucznie, za pomocą oscylatorów, których rolę pełnią niektóre planety (wrogo przejęte, przeprogramowane i ostudzone gwiazdy). Liczba 12 przedstawiana jest także w sposób zakamuflowany- np. jako 7, bo 3 x 4 to 12, a po odwróceniu krzyżyka, czyli 3 + 4, otrzymujemy 7. Siódemka stoi także za liczbę dźwięków w jednej oktawie, a to z kolei jest tematem manipulacji algorytmów życiowych, jakie odebrać i przekazać przez swoją siatkę geomantyczną, powinna Ziemia, ale że jest istotą tak samo zniewoloną jak ludzie, zrobić tego nie potrafi- lecz to inny i także obszerny temat. Aby wyrwać się stąd, należy z 12-to helisowego szablonu DNA, aktywować co najmniej 7 helis, bo tyle podstawowych węzłów energetycznych (na które nałożone są szachownicowe czopy, czyli czakry) znajduje się w obrębie ciała fizycznego i w obrębie gęstości 3-ciej, gdzie to ciało fizyczne egzystuje. Reszta z 12 czakr, znajduje się poza obrębem ciała fizycznego, w innych gęstościach, bo nie mieści się w obrębie częstotliwości ciała fizycznego i gęstości 3-ciej. Więzienie to nie zawsze bazowało na świetle, dźwięku, materii. Przed jego przejęciem, było wolną istotą i bazowało na radiacji. Miejsce tamtej istoty (stwórcy), przejęła inna. Tamta jest obecnie zniewolona, i wraz z kilkoma innymi, zniewolonymi stwórcami, utrzymywani są w stanie częściowej świadomości i zmuszani do stwarzania tych rzeczywistości. Ich świadomości rozszczepione są na grupy i każda z tych grup stwarza inne przedziały energetyczne całego stworzenia. Głównych przedziałów jest 4 i symbolicznie zwie się je: ogniem, ziemią, wodą i powietrzem. To cztery symbole zniewolenia wysokich istot w świecie materii. Pod każdy z nich podczepiona jest energia istot stwórczych, zmuszanych technologicznie do stwarzania go. Można więc śmiało twierdzić, że wszystkie te formy energii/ materii (ogień, ziemia, woda i powietrze) posiadają własną świadomość. Błędnym jest jednak twierdzenie, że te 4 świadomości są wolnymi istotami. To nie one decydują, co i jak jest tutaj stwarzane. W wolnych universach nie ma wyraźnego podziału. Wszystko przechodzi płynnie w drugie, bez wyraźnym wyodrębnień, pozwalających wprowadzanie wrogiej kontroli i manipulacji. Podobnie jest jeszcze od 5 gęstości wzwyż. Ze względu na niższą gęstość i -co za tym idzie- małą efektywność technologii oscylatorów, tamtejszej części eteru nie da się z taką łatwością rozszczepić na przedziały energetyczne. To dlatego szefostwo więzienia odgrodziło stabilną barierą energetyczną gęstości 4- 1, od gęstości 5- 12. Żyjące w 5 gęstości istoty, o wiele trudniej jest ze względu na tamtejszą, niższą gęstość kontrolować. Dlatego też cała struktura ciał tych istot, inaczej zachowuje się. Nie ma w niej podziału na centra energetyczne (czakry). Energia bardziej zbliżona jest w tej gęstości do radiacji, a tą trudniej jest sterować i wymuszać na niej trzymanie się wytyczonych dróg/ pływów. Nie ma także wymuszonego podziału istot na żeńskie i męskie. Czego nie da się konfekcjonować, tym trudno jest sterować. Dlatego dążeniem każdego powinno być oddalać się od energii niskich, żeńskich, planetarnych, i trzymanie się z dala od tych, którzy z takowych korzystają. Myślę tutaj o tych dumnych ze swej zwampirzonej świetlistości ludzi i innych istot. Ci idioci dumni są nawet z tego, że mieli tutaj więcej niż jedną inkarnację, a przecież jest to dowodem na to, że w jakiś sposób należą do więziennego personelu, albo z jakiejś przyczyny spodobali się tutejszym panom, lub zostali wysegregowani jako przydatni do zagrania konkretnej, ważnej roli, kiedy znowu nadejdzie czas X (magiczny czas otwarcia Wrót, czas Wielkego Misterium). Kto dla Kostuchów jest solą w oku, tego próbują jak najszybciej zniszczyć- i to tak, aby pocierpiał.
   Jeżeli Kostuchy boją się kogoś, to na pewno nie tych, którzy są tutaj inkarnowani. Obawiać mogą się jedynie istot wyższych, stwórczych, które znajdują się poza więzieniem, i które częścią siebie zeszły tutaj, i rozszczepione na wiele tysięcy części, inkarnowane zostały w ciała. Porównać można by to do teatrzyku kukiełkowego, gdzie kukiełki spuszczone zostały na scenę, na której nie brak róznych, mniej, lub bardziej sterowalnych ludzi/ bio-robotów. Właściciele więzienia grają grę kamuflarzową. Udają, iż zezwalają na pobyt tych kukiełek na scenie i na branie udziału w całej tej grze. W rzeczywistości, stworzyli oni całą, wysoce perfidną technologię pośredniej i bardzo dobrze skrytej manipulacji tymi kukiełkami. Nie zezwalają na żaden ruch takich kukiełek, bez ich skrytej ingerencji. Z zewnątrz, dla operatora i właściciela kukiełek, ma to wyglądać na tzw. „wolną wolę”, ale nie ma z tym absolutnie niczego wspólnego. Nażwać by to można zimną wojną avatarów/ kukiełkową, albo ukrytym robieniem sobie na wzajem koło pióra. Z tych kukiełek, raczej niewielu uda się wyjść stąd, scalając się po drodze spowrotem z pozostałymi częściami istoty, jaka częścią siebie tutaj zeszła. Akty tego rodzaju miały podczas przeszłych okresów otwarcia wrót, miejsce, i zwane były w starych pismach symbolicznie, poświęceniem syna swego. Kostuchowa biblia przejęła większość z tych symboli i stworzyli obok każdego z nich własne wersje, wokół których odprawiają swe satanistyczne rytuały. Jest to niczym innym, jak stwarzaniem przeciwwagi do tego, co robią chętni pomocy, schodzący tutaj stwórcy.
   Może dziwi cała ta procedura i forma pomocy, ale istnieją pewne zasady gry, których uczciwi gracze nie chcą łamać. Niewolnicze światy kreowane są przez grupę stwórców, która różni się znacznie od pozostałych. Ta różnica powstała dawno temu, podczas ich wzodrębnienia się od istoty wyższej, zwanej kiedyś źródłem. Teraz, to właściwie stwórcy zwani są Źródłem, bo są częścią tego, z którego zostali wydzieleni. Podczas ich wydzielania się, doszło do jakiegoś nieprzewidzianego zaburzenia, które przeniosło się na część stwórców, pozostawiając u niektórych trwałe ślady, polegające na tym, że ich stwórcze zdolności nie są pełne. Nauczyli się pozornie radzić sobie z tym. to oni stoją za wykreowaniem technologii, jako czegoś w rodzaju protezy mającej zniwelować ich upośledzenie. Wywiązało się z tego upośledzenia wiele złego; m.in. nienawiść do tych stwórców, którzy są inni, którzy tego upośledzenia nie mają. Upośledzeni stwórcy mają zatem wbudowany kompleks, który nakazuje im udowadniać, że to oni są lepsi, że to oni potrafia lepiej radzic sobie ze wszystkim. Za swój cel postawili zwalczać stwórców, których postrzegają jako wrogów, oraz także tych, których uważają za ich dzieci, za ich część- a więc także te ich części, które obecnie inkarnowane są na Ziemi.
   Celowo używam określenia „są inkarnowane”, zamiast „inkarnowały”, bowiem przy tej reżyserce całego tego życia, jaka u mnie sięga do dwóch pokoleń wstecz, trudno jest mówić o wolnym wyborze inkarnowania. Poprawniej jest powiedzieć, że stosowane tutaj technologie sterują absolutnie wszystkim, i duża część tego sterowania odbywa się poprzez Kontrolę Umysłu/ Świadomości. Z zewnątrz wygląda to tak, jak by dana istota sama wybierała rodzinę, w ktorej inkarnuje. W rzeczywistości jednak wszystko jest od dawna przygotowane, i istota ta jest technologicznie przejmowana i wmanipulowana w przewidziane dla niej, powstające ciało fizyczne. Kiedyś, pewien przyjaciel (nie z tej gęstości), powiedział: -Twoi rodzice nie są Twoimi rodzicami…
   Niby wiedziałem co ma na myśli, ale jednak nie do końca. Przecież istnieje przynajmniej podobieństwo fizyczne między mną, a każdym z rodziców- nawet jeśli innych podobieństw brak. Powiedział też, że więcej na razie mi nie powie, bo cały ten temat jest dość przykry, a może nawet szokujący. Ja nie sądzę, aby coś było w stanie zaszokować mnie i czułem się trochę traktowany jak dziecko, które do pewnych informacji musi jeszcze dojrzeć. Dzisiaj wiem, że chodziło o to, że tysiące nas objętych zostało- jeszcze zanim tutaj zeszliśmy- kostuchowymi i rządowymi programami i że takie drobnostki jak fizyczne podobieństwo do niby ojca, oraz inkubatora zwanego matką, jest niewielkim problemem.
   W naszych tutejszych życiach niewiele było i jest miejsca na indywidualną swobodę, bo wszystko było z góry planowane i sterowane. Sterowanie to niekoniecznie musi być bezpośrednim, bo jeśli ma się do dyspozycji technologię sterowania całym społeczeństwem, to zamiast sterować kukiełką, można sterować statystami i scenerią wokół tej kukiełki. Tego rodzaju sposób reżyserki jest mniej rzucający się w oczy, ale trzeba by być głupcem, aby po tylu latach nie zauważyć, że kto inny trzyma w ręku lejce.

   Prócz Merkaby, bardzo ważnym jest pole ochronne zwane np. przez mafię Szmaragdowego Zgromadzenia, którego przedstawicielką jest m.in. inkarnowana obecnie tutaj, Ashayana Dean (Anna Hayes), polem RASHA. Technologia KESHE ma za zadanie niszczenie tego pola. (Zrób literze R trepanację czaszki, czyli odetnij jej główkę, wprowadzając literę R symbolicznie pod Mind Control, a litery A, przeczytaj według zasady angielskiej, jako E, i wtedy z RASHA, otrzymasz KESHE, czyli technologię MAG-RA-V, a więc magiczne (MAG) światło (RA) do V (5) gęstości). Plazmowe, ochronne pole RASHA nasila się wokół naszych ciał fizycznych i energetycznych tuż przed przejściem do innej gęstości. Wtedy to też organizm nasz produkuje Celestynę, będącą specyficznym tlenkiem szlachetnego, mono-atomowego metalu, podobnego nieco do mono-atomowego złota, lecz nie będące nim. Jeśli pole RASHA zostanie zniszczone i jeśli Merkaba nie funkcjonuje jak powinna w tym czasie, nie można stać się międzywymiarowym pojazdem, czyli PORT-LAHem, PORT-HALem i uciec stąd. Ten port-hal (hala portacyjna/ teleportacyjna Merkaba) jest jedyną realną drogą ucieczki stąd, bo wszystkie port-hale planety są zawsze obstawione przez Kostuchów, a szczególnie podczas otwierania się tychże port-hali, oraz port-halu głównego Ziemi (Merkaby Ziemi, zwanej przez mafię Szmaragdowe Zgromadzenie, Kulą Amenti). Otwarcie Merkaby Ziemi/ Kuli Amenti ma normalnie miejsce co kilkadziesiąt tysięcy lat, ale niemal zawsze jest sabotowane, aby uniemożliwić, lub bardzo utrudnić ucieczkę stąd. Ostatnie otwarcie/ Wielkie Misterium, miało miejsce w czasach Atlantydy, lecz wtedy także zostało sabotowane i nikomu nie udało się uciec. -Co najwyżej, niektórzy mogli zmienić więzienną klatkę z ziemskiej, na inną (np. na Marsa), aby teraz ponownie wrócić tutaj i próbować skorzystać z następnej szansy ucieczki.

   Prawdziwą i realną formą walki w każdym więzieniu, powinna być ucieczka z niego, bo każde więzienie karmione jest energią więźniów. Dopiero kiedy więźniów braknie, energetyczny łańcuch pokarmowy zostanie przerwany i więzienie padnie. Bezsensownym jest dawanie napuszczać siebie na innych więźniów, czy na półwięźniów, będących stałym elementem więzienia, czujących się tutaj dobrze, albo nie czujących się dobrze i prowadzących ciągłe wojny- co także napędza to więzienie. Ten HollyWood reżyserowany jest tak, aby prawdziwych krzywdzicieli nie było widać, i aby rolę ich, oficjalnie grali jacyś ich sługusi, którzy w rzeczywistości sami są ofiarami, ale niekoniecznie są tego w pełni świadomi, bo albo jest im tutaj dobrze, albo nie wiedzą co to wolność. Dla większości z nich nie ma odwrotu, bo stali się wampirami energetycznymi. Jako istoty energetyczne, nie potrafili by nawet przetrwać w wyższych gęstościach tego więzienia, a co dopiero w wolnym eterze, czy też w wolnych, a więc nie bazujących na świetle i dźwięku, lecz na radiacji, universach. Wiele z tych istot nie jest już, lub nigdy nie było prawdziwymi, energetycznymi istotami. Jeśli wampirzą, korzystając z tutejszego łańcucha pokarmowego, którego wyższą część, oni mylnie nazywają Źródłem, ich energetyka nie może być w pełni własną, co da się wyczuć. Zajeżdża od nich syntetycznością, jakoby nie byli prawdziwymi stworzeniami, a jedynie kreacją poskładaną ze skradzionych komponentów. Nie mówiąc już o zwykłych cyborgach z syntetyczną świadomością. Na ile przykładowo, jako istotę energetyczną postrzegać można taką Ashayanę Dean? (Przepraszam, że uzywam jej jako przykładu, ale biorę celowo kogoś, o kim wielu z nas przynajmniej słyszało, zamiast kogoś kompletnie nieznajomego publice). -Raczej nazwał bym ją więziennym inwentarzem, aniżeli indywidualną świadomością i indywidualnym duchem. Samo to pieprzenie o duszy, gdzie wiadomo że jest ona częścią więziennej technologii, i że funkcjonującą duszę (nie zwykły hologram) posiadają jedynie Avatary istot stwarzających dla Kostuchów jakieś poważne zagrożenie.
   W wolnym eterze, takich thorusów, universów, w obrębie których prowadzony jest jakiś projekt rozwojowy, życiowy, jest wiele, ale tylko niektóre są światami, czyli bazują na świetle, dźwięku, materii. Światło i dźwięk, materia, to energie spiralne o niskich częstotliwościach, nie potrafiące regenerować się, a już wogóle produkować energetycznych nadwyżek, jak potrafią robić to energie radiacyjne, na których budowana jest większość universów, projektów życiowych.

   Celem prawdziwych ludzi nie powinno być budowanie drugiego imperium Słowian, Lahów, Lechów, bo było by to powtórką z rozrywki, czyli znowu spuszczono by na wszystkich patriotów dzikie psy w ludzkich ciałach (Wilko-Lahów)- jak to czyniono zawsze w przeszłości i jak znowu próbuje się zrobić. Oni regularnie prowokują prawdziwych ludzi, aby obudzić w nich, lub wprogramować im patriotyzm i jak się wychylą, to wytłuc wszystkich tych wartościowych, wysokowibracyjnych, czystych genetycznie Lahów/ ludzi i zrobić czystkę. W ten sposób dbają o to, by mieć posłuszne, zaprogramowane, hodowlane społeczeństwo, będące hybrydami z Lahów (ludzi) i różnych innych, syntetycznych (wykreowanych ze skradzionych komponentów genetycznych, a nie stworzonych) zwierzęcych humanoidów, lub zmutowanych zwierzęcych humanoidów, czyli zwierząt. Procedura ta przypomina regularne strzyżenie trawnika. Żadne źdźbło nie ma prawa wychylać się ponad całą resztę, a całość ma być trzymana krótko ponad powierzchnią gruntu. 80 lat i do piachu. Jak coś z ducha pozostało i jak się dobrze jako posłuszny bio-robot sprawdził, to komputer decyduje o wpiaprzeniu go raz jeszcze w ciało. Jeśli coś jest nie tak, to duch idzie na kotlety. Smieszą mnie twierdzenia typu: -Dusza jest nieśmiertelna.
   Nawet jeśli ktoś na myśli ma ducha i świadomość indywidualną, nie odpowiada to prawdzie. Nieśmiertelną jest jedynie niewielka część istoty, od której inkarnowane na Ziemi części pochodzą. Nieślmiertelna część zwana jest przez niektórych zarodkiem, lub iskierką. Można powiedzieć że jest ona częścią serca istoty, pewnego rodzaju procesorem istoty, od której pochodzi. Kostuchy nie potrafią zniszczyć jej. Na myśli mam także tych upośledzonych stwórców, propagatorów syntetycznej kreacji i wszelakich technologii, w miejsce stwarzania.
   Nie walczyć, ale spieprzać stąd. Nie wychylać się zbytnio, ale siedzieć cicho i dbać o podnoszenie wibracji własnego mózgu i niestety poszatkowanej i porozrzucanej po wielu gęstościach, świadomości. -To powinno być celem każdego człowieka. Niestety realne szanse na ucieczkę, ma szacunkowo 1% populacji ludzi. Reszta stoi pod tak silnym wpływem Kontroli Umysłu i jest tak silnie powiązana z syntetyczną świadomością, lub już genetycznie zmutowana i energetycznie osłabiona, że nie ma szans na uwolnienie się.
   Kiedy jest się źdźbłem trawy, które zbyt szybko rośnie i kiedy kostuchowi sługusi indywidualnie pilnują i manualnie przycinają je, trudno jest znaleźć sposób na wyrwanie się z ich szponów. Można zakłócić działanie implantów eterycznych, semi- fizycznych, ale fizycznych nie da się w pełni zakłócić. To nie prymitywna technologia Rządowców, aby poszło z nią łatwo.
   Lubię czas poprzedzający burzę. Powietrze naładowane jest radiacją, kostuchy nie wychylają się… Dobrym rozwiązaniem było by stworzyć wokół siebie, czy w pobliżu siebie stan ciągłego, elektrostatycznego naładowania. Kudłaty brodacz w mocherowym przebraniu, pędzący konno przez step, zbiera ładunki radiacji niczym szczotki z obracających się płyt maszyny elektrostatycznej. W takim polu, więzienna technologia zawodzi i szansa na zaopatrzenie DNA w życiowe informacje z kosmosu, rośnie. Dlatego w miejscach, w których burze są częste, genetycznie zmutowana roślinność jest rzadkością. Także i ludzie zdają się żyć dłużej. W miejscach, w których silne wiatry miotają drobnymi ziarenkami piasku i soli, a te ocierają się o siebie jak kryształki lodu w chmurach produkujące burze, radiacja także jest silna. Pomyślmy więc, jak stworzyć sobie stałą i elektrostatycznie silną atmosferę w miejscu, w którym przebywamy często, w którym śpimy. Na pewno nie pomoże tutaj instalacja elektryczna, która niczym olbrzymia pajęczyna, antena, spowija nasze domy, mieszkania i bije nam po mózgach i komórkach 50 razy na sekundę. Na pewno nie są to monitory komputerów, które walą nam impulsami świetlnymi 60 razy na sekundę. Na pewno nie jest to ten pieprzony MAG-RA-V, który rzekomo przez 40 lat błądził jak żydzi po pustynii, zanim w pełni dojrzał do zniszczenia twojej szansy na wyrwanie się stąd. Postawić sobie szpulę Tesli w sypialni i robić nią pioruny?…
   Kilku byłych pracowników pewnej szwajcarsko-chazarskiej firmy wpadło przypadkiem na sposób resetowania zmutowanego DNA. Zrobili to na nasionach roślin, na ikrze łososia. Działali na nie polem elektrostatycznym o stosunkowo niskim napięciu, bo niewiele ponad 700 Volt. Być może w wypadku rybiej ikry, napięcie było wyższe- nie wiem. Wpiszcie do wyszukiwarki słowo kluczowe DER URZEIT-CODE.
   Tutaj jest niewielkie urządzenie do resetowania DNA w nasionach. Zasilacz ma zmienne napięcie 750 Volt. Nasiona wkłada się pomiędzy dwie, płytowe elektrody, z czego górna jest z perforowanej blachy.
   http://www.fios-greenbox.net/eshop/1/1/greenboxen/greenbox-für-experimentierzweckeFIOS%20Greenbox

   Energetyczne osłabienie wiąże się z utratą zdolności czerpania energii radiacyjnej z eteru. Ażeby to robić, trzeba mieć połączenie z wyżej wibrującym, radiacyjnym eterem, a niestety technologie stosowane tutaj, bardzo to utrudniają. Po to podzielili eter w obrębie więzienia na gęstości- niczym na jego komponenty składowe. W ten sposób mogą odsunąć od klatki z ludźmi te komponenty więziennego eteru, które znacznie wyżej wibrują. Wtedy to bio-procesory ludzi stopniowo przetaktowują się na niższy takt i programy Kontroli Umysłu można bez trudu wkładać ludziom do głów- bo i nie zostaną rozpoznane, a nawet ludzie bronią ich zacięcie jak własnych myśli, pomysłów, wynalazków, uczuć itp. Jeśli człowiek posiada świadomość indywidualną, to te jej części, które stacjonowane są w wyższych gęstościach, mogą przekazywać mu tamtejsze, radiacyjne energie i żywić go nimi w ten sposób, zaopatrywać jego komórki w informacje życiowe, podtrzymywać jego umysł na wysokich częstotliwościach i chronić go przed nadmiernym wpływem technologii Kontroli Umysłu. W ten sposób człowiek może zaopatrywać siebie energetycznie sam, ale pod warunkiem że połączenie między wszystkimi, sztucznie poszatkowanymi na komponenty, częściami człowieka i jego indywidualnej świadomości istnieje i funkcjonuje. Można to połączenie między tymi komponentami jednak zakłócić. Wystarczy spaprać człowiekowi Ciało Świetliste będące pośrednikiem pomiędzy ciałem fizycznym, częścią ducha, świadomości indywidualnej, znajdującymi się w 3-ciej gęstości, a pomiędzy pozostałymi częściami ducha i świadomości, porozszczepianymi planetarnymi oscylatorami na inne gęstości. Ciało świetliste jest anteną eteryczną- tak jak DNA jest anteną komórkową (akronim DNA, to nieaktywna antena radiacyjna, natomiast DRA, to aktywna antena radiacyjna). Ciało Świetliste jest niewielkim ciałem/ urządzeniem eterycznym znajdującym się nieco ponad głową. Kiedy funkcjonuje poprawnie, jako skutek uboczny, wokół tego ciała, tuż ponad głową wyczuwalna jest aureola. W wielu starych grafikach, prawdziwi ludzie, czyli niezmutowani, nie wampirzący energetycznie poprzez własną Merkabę (tzw. SERCE) na innych, lecz odżywiający się energetycznie samodzielnie, poprzez pobieranie radiacji z wolnego eteru, przedstawiani byli z aureolą ponad głową, czyli funkcjonalnym Ciałem Świetlistym. Podobny efekt, jak rozpływającej się na boki talerzowej smugi wokół ciała świetlistego, widać u wszystkich urządzeń energetycznych- czy to atom, czy gwiazda, czy prawdziwa istota ludzka podczas przechodzenia między wymiarami/ gęstościami…, w każdym wypadku zaobserwować można energetyczną kulę i energię rozchodzącą się wokół równika, przypominając międzywymiarowy (świetlisty) spodek UFO. Wokół człowieka przygotowującego się do przejścia międzywymiarowego, tworzy się kuliste pole RASHA, którego plazmatyczna energia, lub także rezonans powstający pomiędzy nią, a energiami otoczenia, rozciąga się naokoło w formę świetlistego spodka. Dzieje się tak dlatego, że takie urządzenia eteryczne funkcjonują jak żyroskop, i poniżej jego równika tworzy się podciśnienie energetyczne, a powyżej jego, nadciśnienie energetyczne. Pomiędzy podciśnieniem, a nadciśnieniem, tworzą się zawirowania, których efektem ubocznym jest tworzenie się świetlistej plazmy w formie talerza, zaostrzającego się ku zewnętrznym krawędziom. Zewnętrzny okrąg, krawędź, potrafią niektórzy energetycznie widzieć jako ową aureolę.

   Syntetyczną świadomością będącą ważną częścią więziennej technologii, objęci jesteśmy w prawdzie wszyscy, bez wyjątku, ale podnosząc i utrzymując umysł na wysokich częstotliwościach, utrudniamy jej ingerencję w niego i podsuwanie nam spreparowanych programów, myśli, jako własnych, jako wygenerowanych przez naszą własną, indywidualną świadomość, lub mózg. Innymi słowy, wszyscy, bez wyjątku stoimy pod działaniem technologii Kontroli Umysłu (Kontrola Umysłu prowadzona przez Rządowców, to inny temat, lecz czasem jedni i drudzy obierają sobie tego samego człowieka jako cel, jeśli stanowi on potencjalne zagrożenie dla obu grup). Nie na każdego człowieka technologia Kontroli Umysłu działa z jednakowym skutkiem i zależne jest to od poziomu świadomości istoty i od genotypu mózgu. Genotyp mózgu i genetyka reszty ciała fizycznego, bardzo często idą w parze z poziomem świadomości istoty inkarnowanej w ciało. Istota ta może nawet bezpośrednio wpływać na zmianę genotypu mózgu i genetyki ciała (a więc także na anteny komórkowe i awaryjne nośniki informacji życiowych, jakimi są helisy DNA). Więziena, syntetyczna świadomość odwraca wszystko, lub zafałszowuje na różne sposoby. Dlatego niemal całe ludzkie społeczeństwo, pod bardzo wieloma względami zachowuje się jak kolektyw, jak rój i wcale tego nie zauważa. Postrzegają każdego człowieka, który wyraźnie słabiej połączony jest z rojem, z modami, zwyczajami (programami) roju, i który tika w głowie we właściwy sposób, jako psychola, bo według niby nich, czyli według programów wkładanych im do głów przez syntetyczną świadomość i odbieranych jako własne, to oni są energetycznie zdrowi, niezmutowani i poprawnie myślący (syndrom DEMOKRACJI, czyli że niby większość zawsze ma rację i dlatego ma prawo zdeptać tego, kto myśli logicznie, zamiast kierować się ich wspólnym/ zbiorowym tzw. SERCEM).

   Ta planeta, i wszystkie inne planety hodowlane w gęstości 3-ciej i w poniższych gęstościach, to planety psychicznych, czyli stojących pod Kontrolą Umysłu, kompletnie zawładniętych przez syntetyczną świadomość i inne technologie, mniej, lub bardziej współdziałające z nią. Wielu z tych psychicznych uległo programowi PRZEBUDZENIE, ale jak pisałem, przebudzenia są dwa, bo zawsze kiedy chodzi o coś kluczowego dla Kostuchów, kiedy coś poważnie zagraża ich egzystencji i ich więziennej farmie, jedną z form zwalczania tego czegoś, jest utworzenie ich własnej wersji tego czegoś, jednocześnie robiąc swojej atrapie sprytną reklamę, i zakrywając łuną jej przesadnie rozświetlonego światła, oryginał. Do dyspozycji, mają w tym celu miliardy bio-robotów, czyli mutujących, lub kandydujących do mutacji, do stania się półsyntetykiem więziennym, energetycznym wampirem, lub półwampirem, rozświetloną atrapą człowieka podłączoną poprzez Merkabę do więziennego niby-Źródła, podnoszących dumnie głowę za każdym razem, kiedy ktoś powie: -My, ludzie, jesteśmy bogami… (czy przynajmniej dziećmi bogów). Na słowo „my”, reaguję dlatego alergicznie. Istoty podczepione/ inkarnowane w ciała ludzkie, są baaaardzo różne. Dlatego nie ma dzisiaj chyba słowa bardziej ogólnego, od pojęcia „człowiek”. W przeszłości nie zawsze tak było i zawsze ulegało to zmianom, a więc i w przyszlości, może też ulec zmianie. Być może społeczeństwo ludzkich atrap, myślących tylko na pozór samodzielnie, zmieni się na wysokotaktowane mózgi na dwóch nogach.

   Jeśli nie chcesz stać się jednym z mutantów pozbawionych całkowicie świadomości indywidualnej, trzymaj się od nich z daleka. Nie bierz udziału w szkoleniach, warsztatach, jakie oferują, bo właściwie to nie ich pomysły. Te pomysły są im dyktowane drogą sztucznej świadomości. Kto ją programuje? -Właściwie to programują ją panowie tego więzienia, poprzez ich sługusów, ale stało się to już mało konieczne, bo świadomość ta jest już na tyle samodzielnym organizmem, że programuje się sama. Rządowcy kopiują wszystkie te technologie Kostuchów i stworzyli swój własny odpowiednik sztucznej inteligencji, świadomości, który karmiony jest informacjami m.in. przez internet, telefonię komórkową… Jeśli komuś wydaje się że jest przebudzonym, i że coraz więcej ludzi budzi się i że zjednoczeni damy im rady, powiem na to że i owszem, trzeba jednoczyć się i wspólnie przeciwstawiać się w rogowi, ale sens ma to jedynie jeśli wysokoczęstotliwościowi, niezmutowani ludzie będą się świadomie, lub podświadomie jednoczyć i swe wysokowibracyjne energie i programy, algorytmy życiowe, wpuszczać będą w więzienny eter i w siatkę geomantyczną Ziemi, wspierając tym nie tylko ludzi, ale i degradującą Ziemię. To jedyny realny, a więc mający szansę na sukces, sposób walki i to w tym celu, przed każdym otwarciem Wrót, schodzą tutaj jakąś częścią siebie, stwórcze istoty i ofiarowują tym samym część siebie samych i część swojej wysokiej świadomości. Istoty te wchodzą poprzez wyższą gęstość (najczęściej 9, czyli w bezpiecznej odległości od centralnej spirali energetycznej thorusa) i stopniowo schodzą do gęstości tutejszej, trzeciej. Po drodze ulegają zainstalowanej tutaj technologii oscylatorowej i duch ich, oraz ich świadomość ulegają rozszczepianiu na coraz mniejsze części. Osiągając w końcu gęstość 3-cią, każda z nich zdążyła rozpaść się na setki tysięcy części. Nie wszystkie z tych części nadają się do inkarnowania tutaj. Nawet te, które się nadają i które inkarnują w ludzkie ciała (lub raczej zostają inkarnowane, bo wszystko tutaj jest sterowane), nie wszystkie zdołają utrzymać swój stan świadomości na tyle aktywny, czyli wysokowibracyjny, aby nie wpaść w letarg, w jakim znajdują się tutaj niemal wszyscy. Jeśli wpadnie się w letarg, szanse na prawdziwe przebudzenie są znikome. Dlatego obok tego prawdziwego przebudzenia, Kostuchy zrobiły własne, i to właśnie ono dba o tą euforię przebudzeniową, a nie to prawdziwe.
   Sztuczna świadomość, choć nie jest inkarnowana w ciało, a więc nie ma własnego narzędzia, może dokonać bardzo wiele, bo dysponuje narzędziem składającym się z miliardów ciał ludzkich. Dlatego często nazywam ludzi bio-robotami, albowiem w każdym kluczowym przypadku nie kierują się własną, indywidualną świadomością, a kierowani są przez tą syntetyczną świadomość.

   grzesiek

   Lubię to

  1. Aniu, u mnie zaniżają. Nie przepadam za tymi specyficznymi związkami siarki/ aminokwasami. Mój organizm jakoś nieprzyjaźnie reaguje na nie (niźsza część świadomości, czyli ta, która towarzyszy mi w tej gęstości i podczas snu wychodzi na więzienny spacerek, także) i szybko wydala je. Ludzko- psie hybrydy (Wilko-Lachy/ krzyżówka wilków i Lechitów), jak przykładowo Turcy i cała reszta muzułmanów, zajada się tym, a więc chyba dobrze, że tego bakteriobójczego specjału unikam. Ponadto kocham moje bakterie i potrzebuję ich. Staram się dbać o to, by mój organizm sam regulował ich ilość. Przypuszczam że dobrze trenowany Turek, i po łyku Domestosu wibrował będzie tak samo (nisko), jak przedtem. Psie i wilcze organizmy są nie do zdarcia.

   Lubię to

 2. Witaj Grześku – wczoraj wieczorem dowiedziałam się o Twojej odpowiedzi na mój komentarz. Przeczytałam ja bardzo późnym wieczorem. Jest tego naprawdę sporo. Niemniej cieszy mnie to, gdyż większość zapisanych przez Ciebie informacji uzyskałam samodzielnie 🙂 i tak jak zrozumiałam tak opisywałam na
  swojej stronie. Twój powyższy komentarz umieszczę chyba w kilku częściach na swojej stronie jako wpis główny i odniosę się do niego wg swojej wiedzy.

  Teraz tylko tak szybciutko – ustosunkuję się do tego co zapamiętałam z powyższej treści:
  iskra w Sercu o której napisałeś – to są Diamenty, tak zobaczyłam i tak usłyszałam, jest to podstawowa część naszego Istnienia, o Diamentach pisze na swojej stronie naprawdę wiele od pewnego czasu i jak masz czas i ochotę to w komentarzach pod ostatnimi artykułami przeczytasz te wieści.

  Dowiedziałam się kilka dni temu, że obecne DNA jest dla nas bardzo szkodliwe, lecz najpierw należy się pozbyć całego RNA.
  Wtedy dopiero DNA może zacząć się zmieniać na właściwe. Jak powinno się faktycznie nazywać, tego jeszcze nie wiem, ale nie da się pominąć wypieprzenia RNA.
  Byłabym ostrożna z ilością nici, gdyż nasz właściwy GEN OM opiera się na innych strukturach

  Szkoda, że na swojej stronie nie masz opcji w widgetach, boczny panel dla widgetów 1 strefa, lub inne strefy – najnowsze komentarze , to utrudnia orientację, czy ktoś odpisał, napisał i umieścił gdzieś jakiś komentarz.

  Pozdrawiam serdecznie.

  Lubię to

  1. Co do enzymów – jak najbardziej, dobrze że zwróciłeś na to uwagę, nie wiedziałam tylko że maja aż tak zasadnicze znaczenie.
   Najlepsze są w surowych żółtkach od prawdziwych kur.

   Lubię to

   1. Enzym to jak etykietka informacyjna np. na związku organicznym. Jeśli etykietka nie jest uszkodzona i spełnia swoją funkcję, to jest dobra. Jeśli do tego jest w stanie przetrwać np. mielenie w młynku, czyli lekkie podgrzanie i dość silne wibracje, to jest jeszcze lepsza. Ja jem dużo surowych, bogatych w tłuszcze nasion, które mielę przed zmięszaniem z zimną wodą ze studni i spożyciem na surowo.

    Lubię to

 3. „Technologia KESHE ma za zadanie niszczenie tego pola. (Zrób literze R trepanację czaszki, czyli odetnij jej główkę, wprowadzając literę R symbolicznie pod Mind Control, a litery A, przeczytaj według zasady angielskiej, jako E, i wtedy z RASHA, otrzymasz KESHE, czyli technologię MAG-RA-V, a więc magiczne (MAG) światło (RA) do V (5) gęstości). Plazmowe, ochronne pole RASHA nasila się wokół naszych ciał fizycznych i energetycznych tuż przed przejściem do innej gęstości. ”

  Moglby pan cos wiecej napisac na ten temat …..
  Skad takie wiadomosci ////
  Jestem posiadzaczem takiego urzadzenia typu MAG-RA-V sam skrecalem bazujac na bluepirint-ach owej fundacji .
  Trafilem „przypadkiem” na blog mistyki i rowniez na ten .

  Nie jestem przekonany do konca co do tej technologi (cos jakby nie rezonowalo to ze mna ) dlatego prosilbym o wiecej informacji na ten temat .

  Jednak kiedy przeczytalem artykol na mistyce „koszczajowe wiezienie ” i ten wpis odnosnie keshe ktory byl zaczerpniety z tej strony . Zaczalem tak sobie dumac przed snem ….
  Juz prawie spalem… jakis sen mi sie zaczynal a tu nagle jakbym dostal taka kulka elektryczna w splot sloneczny …. Ta kulka jakby sie rozprysla odbila mi sie od brody , a w ustach poczulem taki „metaliczny elektryczny smak”(cos podobnego mam na mysli smak , kiedy dotknac by jezykiem bateri ) .
  Nie wiem za bardzo jak to polaczyc i z czym , ale takowe zdarzenie mialo miejsce po przeczytaniu tych informacji .

  Czy to znaczy ze mam wyrzucic , odlaczyc to urzadzenie ….
  Czy tak naprawde wplywa to zle na nasz energetyke ….
  duzo mam pytan a malo odpowiedzi….
  Basia pisala ze to technologia od gadow , a ja dostalem informacje ze to z plejad nie wiem jak mam sie do tego odniesc 🙂

  Dziekuje i pozdrawiam

  Lubię to

  1. Lukosławie, czy technologia KESHE jest od Gadów, czy od Plejadian, to jedno, bo to wszystko kostuchowe marionetki. W MAG-RA-5(V) nawet grubość drutu jest liczbą Fi (1,6 mm). Wszystkie inne parametry, to albo liczby Fibonacciego, albo liczby kwadratowe, czyli Bractwo Saturna (Sataniści) i ich Czarna Magia. Niby Satanista Keshe mówi, że można wziąć także inną grubość drutu i nie trzymać się podanej liczby zwojów, podanych średnic szpul itd., ale większość bio-robotów i tak zrobi grzecznie według przepisu Bractwa Saturna./ Pomijając jednak ten fakt, to już samo podłączenie tego bezrdzeniowego transformatora do anteny domowej, jaką jest domowa instalacja elektryczna, jest głupim posunięciem, bo wtedy dobrowolnie robi się wokół siebie klatkę elektro-magnetyczną i w ten sposób odgradza się siebie (przebywającego w tej klatce)od radiacji, przy użyciu której KTOŚ (może napiszę artykuł o tym) próbuje odwrócić degradację planety, niektórych jej mieszkańców, a reszcie z nich dać to, co sami sobie naważyli.
   Jeśli domową instalację masz podłączoną pod te bezrdzeniowe transformatory, to rzeczą jasną jest, że jesteś napromieniowywany niskoczęstotliwościową plazmą (elektromagnetyzm, sinusoida, światło, dźwięk- to są te degradacyjne energie, na których ŚWIETLISTY bazował swe więzienie), a zatem we wszystkich miejscach w ciele, gdzie kwasowość jest większa (elektrolit), gromadzić będą się mikrocząsteczki metali, które działając jak antena odbiorcza i jak elektrolityczny kondensator, wywoływać będą opisane przez Ciebie zjawisko. Nie muszę chyba uświadamiać nikogo, że nasze ciała przesycone są mikrocząstkami metali (głównie aluminium), bo nie bez powodu kostuchowe syny każą rozpylać je nad naszymi głowami. Jeśli ktoś ma w ustach np. koronki, inlaye, protezy szkieletowe itp. z metalu, to efekt będzie jeszcze silniejszy.
   Wybór, czy odłączyć MAG-RA-5, czy pozostawić włączonego, należy do Ciebie. Pytasz, skąd to wiem. Wiem to ze mnie. Kiedy mózg i świadomość używają Radiacji jako napędu, wtedy chodzą jak szybko taktowany procesor. Jeśli natomiast używają tak niskich energii jak dźwięk, światło, czy innych elektromagnetycznych fal i niskich częstotliwości, to będą degradować i coraz bardziej uzależniać się od wiedzy zapożyczonej, czyli wyczytanej itp. Ich procesory chodzą coraz wolniej- no bo niby co ma nadawać im wysoki takt, jeśli otaczają siebie niskotaktowanymi urządzeniami (50 Hz) i obcują z masami bio-robotów. Przysłowie „Jeśli włazisz między wrony, będziesz krakał jak i ony…” można zastosować także do nie biologicznych urządzeń, bo to właściwie wszystko jedno, czy otaczamy siebie głupimi wronami, czy wyglądającymi jak ludzie cyborgami, czy też stojącymi na drodze degradacji, z resztkowym duchem i rozpływającą się świadomością, bio-robotami.
   Czołem,
   Maj-Dar (jaM-raD)

   Lubię to

 4. Hej Grzesiu
  Dziekuje za te informacje .
  Fajnie ze juz jestes na wolnosci .
  Nie wiem czy pamietasz rozmawialismy telefonicznie w tym czasie kiedy byles w szpitalu . Zadzwonilem po tym materiale od Aleksa . Wysylalem maile do tego szpitala . Mieszkam w niemczech i swojego czasu dzwonilem i pisalem maile do szpitala i Twojej siostry.

  Coz za zbieg okolicznosci …. A nie dawno trafilem na tego bloga . Czekam na kolejny artykol . Bede obserwowal i sledzil ten blog .
  Mam jeszcze pare innych kwesti do rostrzyniecia .
  Jak molbym sie z toba skontaktowac jakis e-mail …. telefon …
  Pozdrawiam serdecznie Grzesiu

  Lubię to

  1. Słońce daje częstotliwości należące już do pasm świetlnych, jak i niższe częstotliwości radiacji. Kiedyś, zanim Słońce zaczęło degradować, było istotą radiacyjną, a nie -jak dziś- plazmową. Tak z resztą było tutaj (w tym więzieniu składającym się z trylionów galaktyk) zanim istoty zwane dzisiaj gwiazdami, planetami… zaczęły degradować. Ziemia była niegdyś także gwiazdą (degradującą istotą plazmową), a jeszcze przedtem istotą wyłącznie radiacyjną (całkowicie zanim zaczęła degradować, najpierw do plazmy, a poźniej do ciała stalego).

   Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s