Energia Świadomości

To tylko małe ćwiczenie dla sprawdzenia poziomu twojej świadomości. Jest proste- może nawet prymitywne- i jeśli u kogoś nie pokaże rezultatu, absolutnie nie ma powodu do zmartwień, bo nie każdemu człowiekowi o silnej energetyce, musi się udać. Jeśli natomiast uda się, będziecie mieli satysfakcję i jakiś punkt odniesienia.

Ćwiczenie polega na sprawdzeniu, czy zdołasz swoją energią- a raczej energią, którą wymieniasz z kosmosem- wytopić otwór w cienkiej chmurze (w przeciągu ok. 10 minut). Zaawansowanym może udać się stopić całe połacie chmur, w przeciągu kilku minut.

Wyczekaj dnia bezwietrznego, lub o słabym wietrze i niebie z lekka zachmurzonym. Chmury maja tworzyć placki, a nie jednolitą warstwę, bo inaczej trudno rozpoznać grubość ich warstwy (a w grubszej, początkującemu trudniej jest wytopić dziurę). Mają nie przemieszczać sie zbyt szybko, bo eksperyment z wytapianiem otworu w chmurze, potrwa przynajmniej 10 minut.

Weź ze sobą zegarek, wyjdź w teren otwarty (może być pagórek), wolny od drzew i budynków. (Dobrze, abyś przedtem miał trochę ruchu). Stań w takim miejscu, nad którym (w pionie) stoi jednolita, niedziurawa chmura, spójrz na zegarek i zapamiętaj czas. Oddychaj swobodnie i myśl o czym chcesz. Co kilka minut rzuć okiem na chmurę nad Tobą, by sprawdzić czy miejsce w chmurze, znajdujące się pionowo nad Tobą, zaczęło się przerzedzać (zaczął powstawać niewielki, kolisty prześwit). 

Każda świadomość wymienia energię z Kosmosem (co Ciemna Strona stara się wyhamować, stosowaniem tego uniwersalnego narzędzia, jakim są „Chem Trails”). U świadomości silniejszych, ten obustronny przepływ energii między Kosmosem a uziemionym człowiekiem jest na tyle mocny, że tworzy pionowy warkocz energetyczny. Przedział jego częstotliwości jest szeroki i często nawet nie trzeba specjalnie dostrajać się w celu wytopienia otworu w chmurze. (Z roztopieniem większych połaci chmur jest już trudniej, bo to już celowe działanie, a nie zwykła wymiana energii z Kosmosem).

Jeśli po takim ćwiczeniu będziesz miał mały dowód na to, że nie jesteś przeciętniakiem, ale dosyć silnym tranzystorem i transformatorem energetycznym, możesz zastanowić się jak używać tej radiacyjnej energii do celowych działań, jak kierować jej częścią i na jakie częstotliwości (do jakich, konkretnych celów) przetransformowywać ją. Kostuchy boją się takich jak Ty, ale nie wiesz jeszcze dlaczego. Kiedy będą atakować Ciebie i rozpuścisz kilku z nich- podobnie, jak rozpuściłeś chmurę- zrozumiesz dlaczego, a oni z jeszcze większym zapałem kombinować będą, jak udupić Ciebie na Amen.

Niektórych z Twoich arianskich przodków, zwano WIRINGAMI (przeinaczone przez Kostuchów na WIKING).

WIR energetyczny, to inaczej RAD-iacja (energetyczne pole wirowe). Energia zawsze porusza się po spirali.

Słowo DAR, jest lustrzanym odbiciem słowa RAD- co ma głębsze znaczenie;

DAR, oznacza odbierającego, transformującego i przekierowującego energię RAD- czyli jak w lustrzanym odbiciu, albowiem umiejętne przekierowywanie energii Słońca (radiacji) przy użyciu luster, daje podobne możliwości.

WIRING, to inaczej DAR-ianin. AR-ianin natomiast, to dopiero potencjalny Darianin (zwykły człowiek białej rasy, na wstępnej drodze rozwoju). Słowo AR, to lustrzane odbicie słowa RA, czyli radiacji o niższych (nieskalarnych) częstotliwościach, jakie typowe są w pobliżu planet, a nie gwiazd.

Fale Skalarne, to fale o bardzo wysokiej częstotliwości (wysokim napięciu Tachjonów, lecz małym natężeniu). Ich nazwa pochodzi od ich silnie wyostrzonej formy grzbietów, przypominającej Skalary. Tachjony natomiast, są najmniejszymi, istniejącymi cząstkami energetycznymi i budulcem wszystkiego, co istnieje.

Grzesiek

Reklamy

7 uwag do wpisu “Energia Świadomości

  1. W robienie dziur w chmurach bawię się całkiem często, nawet piękne słoneczko można sobie zorganizować w pochmurny dzień. Nie wiedziałam natomiast, że można tego użyć w na Koszczaje, super sprawa 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s