Energia Świadomości

To tylko małe ćwiczenie dla sprawdzenia poziomu twojej świadomości. Jest proste- może nawet prymitywne- i jeśli u kogoś nie pokaże rezultatu, absolutnie nie ma powodu do zmartwień, bo nie każdemu człowiekowi o silnej energetyce, musi się udać. Jeśli natomiast uda się, będziecie mieli satysfakcję i jakiś punkt odniesienia.

Ćwiczenie polega na sprawdzeniu, czy zdołasz swoją energią- a raczej energią, którą wymieniasz z kosmosem- wytopić otwór w cienkiej chmurze (w przeciągu ok. 10 minut). Zaawansowanym może udać się stopić całe połacie chmur, w przeciągu kilku minut.

Wyczekaj dnia bezwietrznego, lub o słabym wietrze i niebie z lekka zachmurzonym. Chmury maja tworzyć placki, a nie jednolitą warstwę, bo inaczej trudno rozpoznać grubość ich warstwy (a w grubszej, początkującemu trudniej jest wytopić dziurę). Mają nie przemieszczać sie zbyt szybko, bo eksperyment z wytapianiem otworu w chmurze, potrwa przynajmniej 10 minut.

Weź ze sobą zegarek, wyjdź w teren otwarty (może być pagórek), wolny od drzew i budynków. (Dobrze, abyś przedtem miał trochę ruchu). Stań w takim miejscu, nad którym (w pionie) stoi jednolita, niedziurawa chmura, spójrz na zegarek i zapamiętaj czas. Oddychaj swobodnie i myśl o czym chcesz. Co kilka minut rzuć okiem na chmurę nad Tobą, by sprawdzić czy miejsce w chmurze, znajdujące się pionowo nad Tobą, zaczęło się przerzedzać (zaczął powstawać niewielki, kolisty prześwit). 

Każda świadomość wymienia energię z Kosmosem (co Ciemna Strona stara się wyhamować, stosowaniem tego uniwersalnego narzędzia, jakim są „Chem Trails”). U świadomości silniejszych, ten obustronny przepływ energii między Kosmosem a uziemionym człowiekiem jest na tyle mocny, że tworzy pionowy warkocz energetyczny. Przedział jego częstotliwości jest szeroki i często nawet nie trzeba specjalnie dostrajać się w celu wytopienia otworu w chmurze. (Z roztopieniem większych połaci chmur jest już trudniej, bo to już celowe działanie, a nie zwykła wymiana energii z Kosmosem).

Jeśli po takim ćwiczeniu będziesz miał mały dowód na to, że nie jesteś przeciętniakiem, ale dosyć silnym tranzystorem i transformatorem energetycznym, możesz zastanowić się jak używać tej radiacyjnej energii do celowych działań, jak kierować jej częścią i na jakie częstotliwości (do jakich, konkretnych celów) przetransformowywać ją. Kostuchy boją się takich jak Ty, ale nie wiesz jeszcze dlaczego. Kiedy będą atakować Ciebie i rozpuścisz kilku z nich- podobnie, jak rozpuściłeś chmurę- zrozumiesz dlaczego, a oni z jeszcze większym zapałem kombinować będą, jak udupić Ciebie na Amen.

Niektórych z Twoich arianskich przodków, zwano WIRINGAMI (przeinaczone przez Kostuchów na WIKING).

WIR energetyczny, to inaczej RAD-iacja (energetyczne pole wirowe). Energia zawsze porusza się po spirali.

Słowo DAR, jest lustrzanym odbiciem słowa RAD- co ma głębsze znaczenie;

DAR, oznacza odbierającego, transformującego i przekierowującego energię RAD- czyli jak w lustrzanym odbiciu, albowiem umiejętne przekierowywanie energii Słońca (radiacji) przy użyciu luster, daje podobne możliwości.

WIRING, to inaczej DAR-ianin. AR-ianin natomiast, to dopiero potencjalny Darianin (zwykły człowiek białej rasy, na wstępnej drodze rozwoju). Słowo AR, to lustrzane odbicie słowa RA, czyli radiacji o niższych (nieskalarnych) częstotliwościach, jakie typowe są w pobliżu planet, a nie gwiazd.

Fale Skalarne, to fale o bardzo wysokiej częstotliwości (wysokim napięciu Tachjonów, lecz małym natężeniu). Ich nazwa pochodzi od ich silnie wyostrzonej formy grzbietów, przypominającej Skalary. Tachjony natomiast, są najmniejszymi, istniejącymi cząstkami energetycznymi i budulcem wszystkiego, co istnieje.

Grzesiek

Reklamy

8 uwag do wpisu “Energia Świadomości

 1. W robienie dziur w chmurach bawię się całkiem często, nawet piękne słoneczko można sobie zorganizować w pochmurny dzień. Nie wiedziałam natomiast, że można tego użyć w na Koszczaje, super sprawa 🙂

  Polubienie

 2. Sława! Odezwij się do mnie.
  Posiadam umiejetnosć wytapiania chmur.
  Obserwuję dziwne zjawiska.
  Dodam że mantruje RAUM 108 razy używając sznura modlitewnego. Chciałbym wymienić się spostrzeżeniami.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s