Wojna, rozpoczęcie

Wszystko w tym składającym się z trylionów galaktyk wieziennym Toroidzie jest z góry planowane- w tym nie ma niczego nadzwyczajnego, bo tak to już jest w więieniu. Trzecia Wojna Swiatowa tak się rozpoczyna i rozpoczyna, ale jak by coś haczyło. Dowiedziałem się, że czas rozpoczęcia planowany jest na GRUDZIEŃ 2017, a miejsce rozpoczęcia, to tereny dzisiejszej FRANCJI.

Dlaczego tam?

-Ma to związek z pogromami Darian, kilkaset lat temu (średniowiecze), zwanych też Lachami, lub Lechitami, którzy w czasach końcowej fazy przejmowania Lechii od wewnątrz, szukali schronienia na jej obrzeżach. Większość z nich marnie skończyła; paleni na stosach, mordowani bestialsko, torturowani…

Dla kostuchowych sługusów, jak i dla Świetlistego Ch…ja, zwanego też ŚWIATŁEM, szefa tego więziennego Toroida, to czas triumfu, a miejsce w którym dokonali końcowej fazy pogromu Darian, jest miejscem szczególnym, miejscem światłym/świętym (światły, świetły, święty- to te same akronimy).

Skąd mam informacje o czasie i miejscu rozpocęcia wojny? -Na pewno nie z mediów, na pewno nie od kogoś z wcielonych. Sorry, że na tej stronie daję wam tylko ochłapy, karmię bajkami. Czasem myślę, żeby napisać tutaj coś ważnego i prawdziwie prawdziwego, ale wiem że efekt był by żaden, a tylko krytyka i ataki ze wszystkich stron.

Reklamy